P. Jentschura Zásaditý Zábal na krk a priedušky veľ. M

ZADARMOZADARMO
P. Jentschura Zásaditý Zábal na krk a priedušky veľ. M
€65,50 €65,50 / 1 ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Uvoľňuje svalové napätie v oblasti šije a ramien. Ak ho použijete ako zábal priedušiek, môže pôsobiť tiež podporne pri problémoch s dýchaním.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Odborné poradenstvo
rýchle dodanie

Podrobný popis

Lokálna úľava cez pokožku

Koža je náš najväčší vylučovací orgán a významne prispieva k tomu, že kyseliny a ďalšie škodliviny sú z nášho tela odstraňované potnými a mazovými žľazami. Zásadité zábaly fungujú na princípe vyrovnávania pH: pri dlhodobom používaní (najlepšie niekoľko hodín) pôsobia ako „magnet na kyseliny“ – na jednej strane zásaditý zábal, na druhej strane vylučovanie kyselín cez pokožku. Zásadité zábaly škodliviny jemne vytiahnu z tela, a tým podporia vylučovaciu funkciu organizmu a uľavia mu.

Zábal na šiji a priedušky

Bolesti a zaseknutie šije sa stávajú vedľa bolesti chrbta čoraz častejším ochorením číslo 1. Dlhá práca pri písacom stole, chýbajúci pohyb, dlhá jazda autom, stres každodenného dňa v zamestnaní, to všetko vedie u mnohých ľudí k natiahnutiu alebo stuhnutiu svalov šije. Ak bolesti  pretrvávajú dlhšie, môže to byť dlhodobo veľmi nepríjemné a môže to človeka silne obmedzovať v jeho každodennej činnosti.

Zásaditý zábal na šiju a priedušky uvoľňuje šetrným spôsobom svalové natiahnutie/stuhnutie v oblasti šije a ramien a vedie ku znateľne väčšej pohyblivosti. Je nenápadný pod oblečením a dokáže nielen uvoľniť stuhnutie, ale tiež mu aj predchádzať. Ak ho použijete ako zábal priedušiek, môže pôsobiť tiež podporne pri problémoch s dýchaním.

Použitie:

Vankúšiky pripneme cvokmi na moltonový zábal. Kompletný zábal si dáme na šiju alebo priedušky a uzavrieme suchým zipsom. Kto má rád teplo na šiji, môže si na zábal dať napr. teplú rašelinovú podložku*. Zábal môžeme nosiť počas dňa aj v noci pod tesným oblečením. Vďaka tomu ho môžeme nosiť nielen v ľahu, ale aj počas pohybu. Doba použitia je individuálna podľa vlastného pocitu. Optimálna doba použitia je aspoň jedna hodina cez deň alebo v noci.

(*) Ako zdroj tepla možno použiť napríklad fľašu s horúcou vodou, termofor, rašelinovú podložku alebo vankúšik z čerešňových kôstok.

Tip: Na prehriatie môžete nosiť suchý moltonový zábal bez vankúšikov z gázy.

Príprava

  • Rozpustite jednu čajovú lyžičku zásaditej soli MeineBase v cca ½ litra teplej vody.
  • Vankúšiky z gázy nemusia byť úplne mokré možno ich len navlhčiť rukou,alebo napríklad rozprašovačom s teplým roztokom so soľou MeineBase.

Materiál a balenie :

1x moltonový zábal zo 100% molton bavlny
2x vankúšik zo 100% bavlnenej gázy

Veľkosti :

Pre určenie správnej veľkosti je potrebné zmerať obvod hrudníka nad prsiami.

  • vel. S - obvod nad prsiami 70-85 cm
  • vel. M - obvod nad prsiami 86-110 cm
  • vel. L - obvod nad prsiami 111-125 cm

Návod na pranie:

Po každom použití vyperieme vankúšiky z gázy ručne alebo v práčke pri max. teplote 60 °C. Moltonový zábal vyperieme tiež ručne alebo v práčke pri max. teplote 60 °C.  Zábal perieme spojený cvokmi. Možno žehliť na teplotu vhodnú pre bavlnu.Nesušíme v sušičke!

Poznámka: použité AlkaWear textílie sú nevratné.

Dodatočné parametre

Kategória: Zásadité zábaly
Hmotnosť: 0.54 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: