BasenSchauer

Zásaditý sprchový gél s minerálmi, výťažky z bylín a gáforu. Hydratuje, harmonizuje a osviežuje celé telo. Pre zamatový jemný pocit na koži. Vhodné pre citlivú pokožku. Neutralizuje chlór z bazéna.

#ShowMore#

BasenSchauer so svojim zásaditým pH 7,5 a cennými prísadami poskytuje revitalizačnú a harmonizačnú starostlivosť pre všetky typy pleti. Aloe Vera, ktorá zvláčňuje pokožku, spoločne s prírodnými minerálmi a éterickými olejmi, ktoré sa o pokožku intenzívne starajú a podporujú jej funkciu, zanecháva pocit zamatovo hebkej pokožky.

Je vhodný aj na cesty a osviežuje najmä po cvičení a aktívne uľavuje organizmu. V každej fľaštičke je rozomletý malý horský krištáľ. Podľa Hildegardy z Bingenu stelesňuje tento liečivý kameň silu a vytrvalosť.

ZÁSADITÁ STAROSTLIVOSŤ O TELO

Znamená prirodzenosť a regeneraciu. Mnoho procesov v organizme môže prebiehať optimálne iba v zásaditom prostredí. Za účelom udržania tohto stavu sa telo snaží neutralizovať a vylúčiť kyseliny a jedy zo stravy a životného prostredia. Naša pokožka zohráva ústrednú úlohu, pretože má schopnosť podporovať vylučovanie organizmu. Zásaditá starostlivosť o telo aktívne využíva prirodzenú vylučovaciu funkciu pokožky a odľahčuje celému organizmu. Navyše je optimalizované samopremastenie pokožky, vďaka ktorému je pokožka pružná a vláčna.

ZÁSADITÝ PEELING

Pre zásaditý peeling je možné BasenSchauer zmiešať v pomere 2:1 s MeineBase. Peeling jemne odstraňuje odumreté kožné bunky a zanecháva pokožku pružnú a hladkú.

Najpredávanejšie

3 položiek celkom

Cena

1183
11183

Značky

Zobrazených položiek: 3
P. Jentschura BasenSchauer® zásaditý sprchový gél 1 000 ml
ZADARMOZADARMO
€82,50

Zásaditý sprchový gél s hodnotou pH 7,5 s minerálmi, bylinnými výťažkami a gáfrom. Vhodný aj pre citlivú pokožku. BEZ: Pegs, parafínov, silikónov,...

1490
BasenSchauer 100ml Freisteller D 08 2020
€11,50

Zásaditý sprchový gél s hodnotou pH 7,5 s minerálmi, bylinnými výťažkami a gáfrom. Vhodný aj pre citlivú pokožku. BEZ: Pegs, parafínov,silikónov,...

1510
BasenSchauer 250ml Award D 2021
€24,50

Zásaditý sprchový gél s hodnotou pH 7,5 s minerálmi, bylinnými výťažkami a gáfrom. Vhodný aj pre citlivú pokožku. BEZ: z Pegs,...

1500