P. Jentschura MorgenStund raňajková kaša bezlepková BIO 1000 g / 28 porcií

€18,77 €1,88 / 100 g
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2023
Možnosti doručenia

Chutná a zdravá pšeno-pohanková kaša bez lepku, cukru a laktózy. Rýchla príprava. Vhodná pre celú rodinu i športovcov. Kojencom môžeme ponúkať od 10. mesiaca.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako vieme zabrániť nadváhe? Čo môžeme robiť, aby sme pomáhali nášmu zdraviu, pozornosti a inteligencii? Zdravo a ľahko raňajkovať nie je tak ťažké. Nová revolučná pšeno-pohanková kaša MorgenStund je ideálna na raňajky nielen pre deti bez „prázdnych kalórií“.

Hlavnými prísadami sú pšeno a pohanka, ale aj malé zrná amarantu. Neobsahujú žiadny lepok, ale sú bohaté na vysoko hodnotnú bielkovinu, vitálne a balastné látky. Ďalšie cenné zložky MorgenStund‚ sú jadrá sladkých mandlí, slnečnicové a tekvicové semienka.

Sladký ananás a jablká dodávajú týmto skvelým zásadotvorným raňajkám výbornú chuť. Vďaka obsiahnutým balastným látkam zanecháva kaša dlho pocit sýtosti, nezaťažuje metabolizmus a neprispieva k nadváhe. Táto kaša je výbornou na raňajky nielen pre osoby s citlivým trávením, alergikov na pšenicu alebo lepok, ale aj pre tých, ktorí trpia laktózovou intoleranciou.Všetky zložky sú v bio kvalite.

Zdravé a kreatívne recepty nájdete na www.regenerujte.cz.

Zloženie:

Pšeno *, pohanka *, ovocie 14% (jablká *, ananás *), semienka 8,5% (tekvicové *, slnečnicové *, sladké mandle *) a amarant *.

* Pôvod z ekologického / biologického poľnohospodárstva.

Príprava:

Kašu MorgenStund‚ môžeme pripraviť dvoma spôsobmi. Požadované množstvo MorgenStund zmiešame s vodou a za stáleho miešania uvariť, alebo môžeme požadované množstvo kaše zaliať iba vriacou vodou.

Kašu môžeme ľubovoľne ozdobiť a doplniť čerstvým ovocím, suchými plodmi, škoricou, smotanou, orieškami a pod. Pridaním 1-2 čajových lyžičiek WurzelKraft, koncentrovanej zmesi bylín získa kaša obzvlášť veľké množstvo vitálnych látok.

Ak Vám chýba čas sa v kľude naraňajkovať, môžete si vziať kašu so sebou do práce, do školy alebo ju dať deťom v nádobke do škôlky. Už malé deti od 10. mesiaca môžu vychutnávať kašu MorgenStund. Na začiatok môžete deťom podávať MorgenStund zmiešanú s ich obľúbenou detskou kašičkou.

Zdravie nemôže chutiť lepšie. 

Raz ochutnáte Vy a Vaše deti, a potom už sa kaše nikdy nevzdáte. 

Dobrú chuť!

Ďalšie tipy pre zdravie Vašich detí:  Strava  by mala  byť čo najviac prírodná, pretože naši najmenší potrebujú optimálne množstvo vitálnych látok. Práve pravidelné stravovanie s rodičmi slúži k dlhému nasýteniu a zamedzuje maškrteniu medzi jedlami. Len vďaka dlhodobej zmene stravovacích návykov je možné trvalo schudnúť. Detská strava má byť zásadotvorná a plnohodnotná. Preto odporúčame pokiaľ možno veľa čerstvých potravín ako zeleniny, šalátu, semienok, bylín, čistú vodu eventuálne v kombinácii s malým množstvom 100% ovocných štiav. Okrem toho hrá dôležitú úlohu aj pravidelná pohybová aktivita.

Dodatočné parametre

Kategória: Bio potraviny
Hmotnosť: 1.14 kg
BIO: CZ-BIO-004

O MorgenStund'

Vianočné perníčky z MorgenStund'

Zdravé vianočné pečenie s MorgenStund'

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: