P. Jentschura Energetická kefa

€46,21 €46,21 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Špeciálna kefa s jemnými bronzovými štetinami zo zliatiny medi a cínu prináša blahodárne a príjemné mravenčenie pokožky. Vyrobená z masívneho bukového dreva, štetin z bronzu a vlásia má nastaviteľný suchý zips pre lepšiu manipuláciu. Vitalizujúce suché kefovanie končatín povzbudí a prekrví celé telo.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Odborné poradenstvo
rýchle dodanie

Podrobný popis

Funkčná energetická kefa obsahuje jemné bronzové štetiny (zliatina medi a cínu) a na základe molekulárnej štruktúry týchto jemných bronzových štetín sa vytvárajú priamo na koži ióny kyslíka, ktoré sú dôležité pre naše materiálne a energetické zdravie. Odtiaľ sú priamo k dispozícii pre organizmus a látkovú výmenu. Počas tohto chemického účinku  pri použití energetickej kefy je tento účinok príjemne citeľný.

Energetická kefa spôsobuje vďaka svojim jemným bronzovým štetinám zvlášť príjemné brnenie na koži. Už niekoľko ťahov energetickou kefou denne podporuje dobré zdravie ako telesné, tak duševné a pôsobí vitalizačne, uvoľňuje a aktivuje krvný obeh.

Pravidelné suché kefovanie podporuje vylučovanie škodlivín z organizmu cez pokožku a zároveň ju čistí. Kefovanie tela v smeroch vylučovania zvyšuje nielen pocit blaha, ale je tiež nanajvýš účinnou pomocou, ako pokožku zbaviť odumretých kožných buniek a zvýšiť jej vylučovacie schopnosti. Dochádza k aktivácii krvného a lymfatického obehu, odstránenie škodlivín a spojivové tkanivo je vyčistené. Zlepšené prekrvenie urýchľuje regeneráciu tkanív vďaka lepšiemu zásobovaniu kyslíkom a živinami. Pokožka je krásne hladká a vypnutá. Pravidelné kefovanie má pozitívny vplyv tiež na celulitídu a problémy s prekonaním rannej únavy.

Materiál:

Štetiny: v strede štetiny z bronzu, okolo čierne štetiny z konských vlasov

Drevo: masívne bukové drevo, čierna páska na suchý zips

Ochrana dreva: potiahnuté tenkou vrstvou vosku

Pokyny na ošetrenie kefy: po použití prejdite niekoľkokrát silno rukou cez štetiny a vyklepte na tvrdom, rovnom podklade, aby mohli vypadnúť uvoľnené čiastočky kože.

Kefovanie v smere vylučovania:

  • ku končekom prstov na rukách a nohách
  • k podpazušným jamkám
  • k trieslam

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné kefy
Hmotnosť: 0.2 kg

Ako sa správne kefovať

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: