P. Jentschura Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin (CZ)

€13,96 €13,96 / 1 ks
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Koho by nezaujímali otázky: Čo je to stárnutie? Čo je pôžitok? Prečo ženy trpia celulitídou? Prečo vypadávajú mužom vlasy? atď.

Detailné informácie

Podrobný popis

Keď si túto knihu prečítate, budete sa na svoje telo pozerať trochu inými očami ako doteraz a na každého jedinca budete nazerať už s novo nadobudnutými znalosťami. Sprostredkuje Vám ohromujúce a úplne nové poznatky. Dozviete sa, že mnohé civilizačné choroby sú následkami chybného správania sa ľudí a tieto chyby robí človek sám, a nie jeho telo, orgány a bunky.

Koho by nezaujímali otázky ako :

Čo je to stárnutie?
Čo je pôžitok?
Prečo ženy trpia celulitídou?
Prečo vypadávajú mužom vlasy?
K čomu dochádza v procese látkovej výmeny žien v období menopauzy?
Aká je podstata a príčina moderných civilizačných chorôb?
Čo je to zdravie?
Čo je to choroba?
Ako si zachovám svoje telo zdravé a krásne?
Ako sa zbaviť usadenín škodlivých látok a ako môžem neutralizovať škodlivé kyseliny?
Ako sa môžem v období tehotenstva vyvarovať strate zubov, vypadávaniu vlasov, tehotenských strií, akné alebo hemoroidom?
Ako môžem remineralizovať vyprázdnené zásoby minerálnych látok v pokožke, v chrupe, nechtoch, kostiach, cievach atď.?

Všetky tieto otázky boli cez 20 rokov predmetom výskumu oboch autorov. P. Jentschurovi a J. Lohkämperovi sa podarilo vyvinúť úplne nový systém odstránenia škodlivín z organizmu – odstruskovanie. Tento systém očisty prebieha v 3 krokoch: rozpustenie škodlivín, neutralizácia a následné vylúčenie jedov a kyselín cez pokožku. S touto trojstupňovou metódou sa môže každý človek ozdraviť a zbaviť škodlivých usadenín bez komplikácií, bez počiatočného zhoršenia, bez liečebnej krízy a reakčnej fázy. Táto kniha pozerá na chorobu a na zdravie z úplne novej perspektívy a predkladá k verejnej diskusii nový pojem civilizatóza. Čitateľ tu spozná moderné civilizačné choroby z hľadiska troch skupín štrukturálnych poškodení, usadzovania a vylučovania. Predkladaná publikácia zároveň ponúka nový pohľad na proces liečenia a uzdravovania. Jedná sa o epochálny prielom v oblasti zdravia človeka.

Autori kladú dôraz na to, že každá kapitola je uzavretá, takže môžete čítať samostatne tému, ktorá vás zaujíma.

Tento bestseller bol preložený do 7 jazykov. V Nemecku vychádza už 16. vydanie tejto knihy a bolo predaných už vyše 155 000 výtlačkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.5 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: