P. Jentschura Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin (CZ)

€12,60 €12,60 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
1.7.2022

Koho by nezaujímali otázky: Čo je to starnutie? Čo je pôžitok? Prečo ženy trpia celulitídou? Prečo vypadávajú mužom vlasy? atď.

Detailné informácie

Podrobný popis

Keď si túto knihu prečítate, budete sa na svoje telo pozerať trochu inými očami ako doteraz a na každého jedinca budete nazerať už s novo nadobudnutými znalosťami. Sprostredkováva ohromujúce a úplne nové poznatky. Dozviete sa, že mnohé civilizačné choroby sú následkami chybného správania ľudí a tieto chyby robí človek sám, a nie jeho telo, orgány a bunky.

Kohopak by nezaujímali otázky:

Čo je to starnutie?
Čo je pôžitok?
Prečo ženy trpia celulitídou?
Prečo vypadávajú mužom vlasy?
K čomu dochádza v procese látkovej výmeny žien v období
menopauzy?
Aká je podstata a príčina moderných civilizačných chorôb?
Čo je to zdravie?
Čo je to choroba?
Ako si zachovám svoje telo zdravé a krásne?
Ako sa zbaviť usadenín škodlivých látok a ako môžem neutralizovať škodlivé kyseliny?
Ako sa môžem v období tehotenstva vyvarovať straty zubov, vypadávaniu vlasov, tehotenských strií, akné alebo hemoroidov?
Ako môžem remineralizovať vyprázdnené zásoby minerálnych látok v pokožke, v chrupe, nechtoch, kostiach, cievach atď.?

Všetky tieto otázky boli cez 20 rokov predmetom výskumu oboch autorov. P. Jentschurovi a J. Lohkämperovi sa podarilo vyvinúť úplne nový systém odstránenia škodlivín z organizmu – odstruskovanie. Tento systém očisty prebieha v 3 krokoch: rozpustenie škodlivín, neutralizácia a následné vylúčenie jedov a kyselín cez pokožku. S touto trojstupňovou metódou sa môže každý človek ozdraviť a zbaviť škodlivých usadenín bez komplikácií, bez počiatočného zhoršenia, bez liečebnej krízy a reakčnej fázy. Táto kniha pozerá na chorobu a na zdravie z úplne novej perspektívy a predkladá k verejnej diskusii nový pojem civilizatóza. Čitateľ tu spozná moderné civilizačné choroby z hľadiska troch skupín štrukturálnych poškodení, usadzovania a vylučovania. Predkladaná publikácia zároveň ponúka nový pohľad na proces liečenia a uzdravovania. Jedná sa o epochálny prielom v oblasti zdravia človeka.

Autori kladú dôraz na to, že každá kapitola je uzavretá, takže môžete čítať samostatne tému, ktorá vás zaujíma.

Tento bestseller bol preložený do 7 jazykov. V Nemecku vychádza už 16. vydanie tejto knihy a bolo predaných už vyše 155 000 výtlačkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie