Dr. Junghans Parný inhalátor

€11,93
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
1.7.2022

Parný inhalátor sa používa pri ochorení dýchacích ciest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inhalácia soľného roztoku

Pomocou inhalácie sa dostanú účinné látky až hlboko do dýchacích ciest. Odporúčame inhalovať sa, zasadiť-minerálnou soľou MeineBase. Môžeme pridať aj éterické oleje alebo bylinky. Záleží na ťažkostiach. Inhalovať odporúčame aj preventívne. Pravidelná inhalácia posilňuje odolnosť dýchacích ciest. Čistí a zvlhčuje sliznice. Sliznice sú odolnejšie proti choroboplodným zárodkom, časticiam prachu, alergénom.

Parný inhalátor sa používa pri ochorení dýchacích ciest. Skladá sa zo 4 dielov. Prednosťou inhalátora je dvojitá stena spodnej nádoby - v spodnom dieli je umiestnená vyberateľná nádoba na horúcu vodu. Súčasťou horného anatomického nástavca je odnímateľný náustok, ktorý je pohyblivý a jednoducho sa prispôsobí polohe pri inhalácii. Inhalátor má dva ergonomicky tvarované úchyty pre ľahšiu manipuláciu.

Starostlivosť o výrobok:
Po každom použití umyte inhalátor teplou vodou a nechajte rozložený voľne uschnúť. Je možné umývať aj v umývačke riadu alebo sterilizovať. Nepoužívajte abrazíva ani agresívne čistiace prostriedky.

varovanie:
Nenechávajte inhalátor bez dozoru. Deti by mali používať inhalátor len s dospelou osobou. Stláčanie alebo nakláňania inhalátora môže spôsobiť únik horúcej kvapaliny, čo môže viesť k obareniu. Inhalátor by ste preto mali vždy nastaviť tak, aby sa nemohol prevrátiť. Inhalátor nie je hračka! Nie je vhodný na konzumáciu! Pred každým použitím venujte pozornosť vonkajšiemu poškodeniu. Nepoužívajte chybné výrobky. Pred použitím si pozorne prečítajte návod na použitie a upozornenia na nebezpečenstvo.

Bezpečnostné pokyny:
Aby ste zabránili vdychovanie príliš horúcich výparov, približujte sa na začiatku aplikácie k otvoru nosom postupne a opatrne. Po pridaní horúcej vody zabráňte pohybu inhalátora. Držte ho pomocou rukovätí po stranách inhalátora.

POZOR: Nebezpečenstvo obarenia! Inhalátor NIE JE vhodný pre použitie v mikrovlnnej rúre. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa používania a inhalácie alebo inhalačných prísad, kontaktujte svojho lekára alebo lekárnika.

Objem vnútornej nádoby je 300 ml, inhalátor je vyrobený zo zdravotne nezávadného plastu.


Parametre tovaru:
Rozmer: 23 x 14 cm

Materiál: plast - polypropylén

 

Návod na použitie:
Vyberte inhalátor z obalu. Spodnú časť položte na rovný, tepelne odolný a pevný povrch približne vo výške jedálenského stola. Umiestnite vrchol vedľa neho. Uistite sa, že odnímateľná vložka je vložená pevne a rovno v základni inhalátora. Teraz buď naplňte horúcu vodu (max.90 ° C) a potom pridajte inhalanty (nie je súčasťou dodávky) alebo naplňte inhalátor inhalačným roztokom pripraveným na použitie. Maximálne množstvo náplne: približne 300 ml - po značku. Teraz položte hornú časť na spodnú časť a otáčajte ňou v smere hodinových ručičiek, kým jazýčky nezapadnú na miesto. Vždy sa uistite, že je horná časť pevne usadená. Teraz môžete začať proces inhalácie. Aby bola inhalácia čo najpohodlnejšia, môžete otáčať ústnym a nosovým nástavcom nahor alebo nadol. Jednou rukou držte inhalátor pevne a druhou rukou upravte polohu úst a nosa. Musí byť vždy zabezpečené, aby zo zariadení nevytiekla žiadna horúca kvapalina. Po ukončení inhalovania nechajte inhalátor stáť aspoň 30 minút, aby kvapalina vychladla. Potom oddeľte hornú časť od spodnej časti otáčaním proti smeru hodinových ručičiek. Vylejte inhalačný roztok do umývadla. Vyčistite všetky časti inhalátora. Dodržujte pokyny na čistenie.

 

Použitie so soľou MeineBase:
Vo varnej kanvici si ohrejeme potrebné množstvo vody, ktoré nalejeme do inhalátora a pridáme 1/4 lyžičky soli MeineBase a roztok zamiešame. Uzavrieme inhalátor podľa návodu a inhalujeme 3-5 minút 3-5x denne.

Použitý roztok so soľou MeineBase je možné použiť opakovane.

Dodatočné parametre

Kategória: Parný inhalátor
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie