P. Jentschura MiraVera® pleťová voda 110 ml

€40,07 €36,43 / 100 ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Osviežujúca a regeneračná pleťová voda s čistým kyslíkom a 21 éterickými olejmi. Osviežuje, vitalizuje, vypína pleť a prekrvuje pokožku. Bez silikónov, minerálnych olejov, parabénov a bez PEG.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Odborné poradenstvo
rýchle dodanie

Podrobný popis

MiraVera® osviežujúca pleťová voda s čistým kyslíkom a 21 éterickými olejmi je určená na aplikáciu na pokožku pomocou rozprašovača.

MiraVera® pôsobí regeneračne na pleť, tkanivá, krv, bunky a orgány. Zvyšuje kyslíkový parciálny tlak v žilách a vďaka ideálnej bunkovej látkovej výmene optimalizuje elasticitu pokožky.

Vonkajšie použitie MiraVery osviežuje, vitalizuje, vypína pleť a prekrvuje pokožku, čo vedie k zdravému, omladenému a sviežemu vzhľadu. Navyše podporuje mikrocirkuláciu krvi a povzbudzuje celý metabolizmus pokožky.

MiraVera pomáha pri čistení a regenerácii pokožky. MiraVeru môžete použiť po každom vyčistení pokožky. Kyslík v produkte MiraVera pleť revitalizuje. MiraVera je vhodná na každodenné nastriekanie, naklepanie alebo vmasírovanie do vlhkej pokožky, alebo je možné naniesť ju aj na suchú pokožku.

Kyslík je prvok, ktorý sa na svete vyskytuje najčastejšie. Ľudský organizmus sa z viac ako z 80% skladá z kyslíka a veľké množstvo pochodov látkovej výmeny je možných len za účasti kyslíka. Naše telo prijíma kyslík hlavne prostredníctvom dýchania, ale aj prostredníctvom pokožky. Kyslík sa nedá v tele skladovať, ale musí byť do tela neustále privádzaný. Pravidelným zásobovaním tela kyslíkom prostredníctvom pokožky predchádzame prejavom stárnutia na tvári, krku a dekolte. Toto odporúčanie platí aj pre športovcov vzhľadom k ich zvýšenej spotrebe kyslíka a pre ich úspešnú regeneráciu. Pri nastriekaní peroxidu vodíka na pokožku sa dostáva kyslík do jej spodných vrstiev a enzým kataláza ho tam rozštiepi na vodu a elementárne kyslík (O2). Kyslík sa tak dostáva do organizmu a zhodnotí sa tam ako aktivujúci prvok. Pôsobenie a pozitívne vlastnosti peroxidu vodíka boli Reinhardom Ludwigom dôkladne preukázané v jeho vedeckých štúdiách na farmakologickom inštitúte v Lipsku. K preskúmaným pozitívnym vlastnostiam patria oi. zlepšené prekrvenie, antibakteriálne, antivírusové a fungicídne pôsobenie (bez vytvorenia rezistencie), rýchlejšie hojenie rán a rýchlejšia liečba kožných ochorení (neurodermitída, lupienka, bradavice, pleseň na nohách iné).

Mnoho problémov mozgu a centrálneho nervového systému sa vyskytuje v súvislosti s nedostatkom kyslíka. Preto je obzvlášť dôležité dôsledné zásobovanie kyslíkom z vedomého dýchania, z pohybu na čerstvom vzduchu alebo tiež prostredníctvom nastriekaní vysoko čistého peroxidu vodíka na pokožku. Ráno po rannej toalete si nastriekjate MiraVerou celý chrbát až po začiatok vlasov a nechájte uschnúť.

Éterické oleje so svojimi obsiahnutými látkami a vôňami sú považované ako mnohostranné prospešné pre náš organizmus. Obzvlášť prírodné vône pôsobia veľmi pozitívne na náš duševný a citový svet. Všetky tieto látky z éterických olejov dáva MiraVera pri jej použití k dispozícii pri starostlivosti o telo a jeho zdravie. Pri vonkajšej aplikácii na pokožku sa k tomu navyše pridávajú ošetrujúce a regeneračné vlastnosti. Éterické oleje obsahujú veľké množstvo prvkov periodickej sústavy, takže si organizmus z týchto jemne rozložených prvkov môže vybrať prvky pre neho prospešné a použiť ich v prospech svojho zdravia. Od nepamäti je zlato, kráľ prvkov, považované za všeliečivý a zázračný prostriedok. Už alchymisti sa snažili využiť zlato v najjemnejšej namletej forme v prospech zdravia ľudí. V produkte MiraVera sa nachádzajú početné éterické oleje, ktoré obsahujú zlato v najjemnejšej forme. Sú to éterické oleje z borovice, ružového dreva, citronely, ruže, cédrového dreva a z citrónovej kôry.

Čistý alkohol obsiahnutý v produkte MiraVera, ktorý sa tiež nazýva vinny lieh, pôsobí okrem iného ako dezinfekčný a konzervačný prostriedok. Z dôvodu obsiahnutého etanolu bolo možné v receptúre pre MiraVera vynechať umelé konzervačné látky. Použitý etanol pôsobí osviežujúcim spôsobom a je čuchovo neutrálny.

Zloženie: voda, alkohol (etanol), peroxid vodíka (<2%), borovicový olej, šalviová silica, ružový olej, olej palisander, badyánová silica, citronelová silica, esenciálny olej z borovice lesnej, olej z čajovníka austrálskeho, bergamotový olej, klinčekový olej, olej z pomarančových šupiek, cédrový olej, silica z kanangy vonnej (ylang-ylang), rozmarínový éterický olej, tymianový olej, rascový olej, cyprusový olej, olej z citrónových šupiek, santalový olej, levanduľový olej, borievkový olej, polyglyceryl-10 laurátů  (DermofeelG 10 LW), linalool, kimonom

Ako ju používať: pleťovú vodu dodávajúcu kyslík môžete použiť aj  ako osviežujúci dezodorant. Nastriekajte  MiraVeru po umytí a osušení  priamo do podpazušných jamiek, alebo ju naneste pomocou vatového tampónu. Po nanesení na pokožku nechajte MiraVeru zaschnúť. Neoplachujte sa. Podľa potreby môžete po nanesení MiraVery použiť doplnkovú kozmetickú starostlivosť. Kombinácia ošetrenia MiraVery s užívaním niekoľkými čajových, alebo dokonca polievkových lyžíc WurzelKraftu je obzvlášť efektívna a urýchľuje regeneráciu.

Holenie a epilácia
MiraVera predstavuje optimálnu starostlivosť po holení alebo epilácii, pretože upokojuje a dezinfikuje pokožku. Po nanesení alebo nastriekaní na oholené, alebo epilované miesto zabránite začervenaniu pokožky a tvorbu pupienkov a tak dôjde k rýchlemu zastaveniu drobného krvácania. MiraVera zlepšuje vzhľad bledej pleti a spomaľuje predčasné stárnutie prostredníctvom zvýšeného prísunu kyslíka bunke, ktorá získa viac energie. Pri nepretržitej aplikácii sa vrásky zmierňujú a pleť sa stáva elastickejšia a vláčnejšia.

Celulitída a ochabnuté spojivové tkanivo
MiraVera je tajným tipom pri celulitíde a ochabnutom spojivovom tkanive. MiraVera lepšie prekrvuje pleť a vedie k vypnutiu a vyhladeniu pokožky. Pokožka a tkanivo sa stávajú opäť elastické a vláčne. Nastriekajte MiraVeru na postihnuté miesta, alebo ju  naneste pomocou vatového tampónu na potrebné miesta  a nechajte zaschnúť. Opatrná aplikácia pomocou vatového tampónu sa osvedčuje aj pre zlepšenie vzhľadu očného okolia.

Nečistoty pleti
MiraVera pôsobí antibakteriálne, antivírusovo a pomáha preto tiež aj pri nečistotách na pokožke, ako sú pupienky, uhry a akné na chrbte, šiji, dekolte a tvári. MiraVeru nastriekajte denne na postihnuté miesta. Na aplikáciu na tvár doporučujeme použiť vatový tampón nastriekaný MiraVerou.

Tvorba jaziev

Kyslík podporuje regeneráciu tkaniva. Pri pravidelnej aplikácii sa dokonca aj už existujúce jazvy zmäkčia a stávajú sa menej citlivými. Kyslík navyše urýchľuje hojenie rán, napr. pri uštipnutí hmyzom, povrchových odreninách alebo po operáciách. Nastriekajte MiraVeru denne na postihnuté miesta, alebo naneste čiastočne pomocou vatového tampónu, prípadne vmasírujte alebo jemne vklepte. Pri otvorených ranách spočiatku ľahko ošetrujte len okolie rany.

Starecké škvrny
Na regeneráciu pokožky rúk so stareckými škvrnami potrebujete podľa skúseností minimálne niekoľko mesiacov. Ruky v tejto dobe niekoľkokrát denne kefujte kefou hore a dole smerom ku končekom prstov. Potom nastriekajte a vmasírujete MiraVeru. Požadovanú regeneráciu zlepšujú aj pravidelné zásadité kúpele rúk po dobu viac ako 30 minút, napr. pred televízorom a pravidelné zásobovanie organizmu omnimolekulárným WurzelKraftom.

Drsná pokožka na rukách a nohách
Pre dobre prekrvenú a vláčnu pokožku na rukách a chodidlách môžete nastriekať MiraVeru niekoľkokrát denne. Vďaka tejto kyslíkovej starostlivosti budete mať krásne a odolné nechty na nohách a rukách a hladký povrch pokožky. Nastriekajte MiraVeru denne na ruky a chodidlá, vmasírujte a nechajte zaschnúť. Osvedčuje sa tiež aj ranné a večerné kefovanie rúk a chodidiel, rovnako ako nechtov.

Bradavice
Máme k dispozícii aj informácie o tom, že po niekoľkých týždňoch ošetrení s MiraVerou bradavice vymizli. Nemôžme ručiť za výsledok, pretože existuje nespočetné množstvo druhov bradavíc. Na aplikáciu na tvári stačí jedenkrát denne naniesť jednu, alebo dve kvapky na bradavicou postihnuté miesto, alebo výrastky a potom nechať zaschnúť. 

Balenie: 110 ml

Upozornenie: určené len na vonkajšie použitie. Nenanášajte pred slnením, alebo pred návštevou solárneho štúdia, nestriekajte do očí, na časti odevov, do vlasov alebo na obočie, pretože by mohli vyblednúť, plošne nestriekajte ani na citlivú, alebo podráždenú pokožku tváre.

Dodatočné parametre

Kategória: MiraVera
Hmotnosť: 0.15 kg

MiraVera

O MiraVera

Povídání o MiraVera s Alenkou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: