Zdravé prsia

€91,52 –10 %
anwendung brustkissen meinebase miravera
€91,52 –10 % €82,37 €41,19 / 1 ks
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Súprava obsahuje účinné prírodné produkty vhodné pri kožných problémoch a nadmernom potení v oblasti hrudníka. Upokojujú pokožku a pomáhajú vylučovať škodlivé baktérie, vírusy a kvasinky.

Balíček produktov na starostlivosť o zdravé prsia obsahuje:

Detailné informácie

Podrobný popis

Lokálna úľava cez pokožku

Koža je náš najväčší vylučovací orgán a významne prispieva k tomu, že kyseliny a ďalšie škodliviny sú z nášho tela odstraňované potnými a mazovými žľazami.

Zásadité zábaly fungujú na princípe vyrovnávania pH: pri dlhodobom používaní (najlepšie niekoľko hodín) pôsobia ako „magnet na kyseliny“ – na jednej strane zásaditý zábal, na druhej strane vylučovanie kyselín cez pokožku. Zásadité zábaly v podstate škodliviny jemne vytiahnu z tela, a tým podporia vylučovaciu funkciu organizmu a uľavia mu.

V závislosti od oblasti zdravotných problémov možno problémy na konkrétnom mieste zmierniť.

Zásadité vankúšiky na prsia

Sú veľmi účinné pri kožných ťažkostiach a nadmernom potení v oblasti hrudníka. Upokojujú pokožku a pomáhajú vylučovať škodlivé baktérie, vírusy a kvasinky, ktoré sa v kyslom pH cítia obzvlášť dobre a následne môžu spôsobovať aj nepríjemné zápaly. Rovnako pomáhajú pri svrbení a aktívne podporujú regeneráciu suchej, stresovanej pokožky.

Zásadité vankúšiky sú tiež vhodné na zmiernenie problémov s dojčením. Po dojčení upokojujú podráždené a bolestivé bradavky, nepríjemné pnutie v oblasti hrudníka alebo opuchy mliečnych žliaz a lymfatických uzlín.

Obsah balenia a materiál:

4 vankúšiky zo 100% bavlnenej gázy, nebielené

Použitie:

1. Zložené na strane v oblasti hrudníka
2. Zložené pod prsiami
3. Rozložené v oblasti pŕs

Obvyklým spôsobom si oblečte podprsenku a vankúšiky umiestnite do nej. V prípade potreby môžete vankúšiky preložiť. Alebo vložte vankúšiky do košíčkov podprsenky a potom si ju oblečte.

Vankúšiky je možné používať suché alebo v kombinácii so soľou MeineBase® alebo sprejom MiraVera®.

Použitie s MeineBase®:

Rozpustite jednu čajovú lyžičku zásaditej soli MeineBase v cca ½ litri teplej vody. Vankúšiky namočte v roztoku a dôkladne vyžmýkajte. Vankúšiky je možné tiež podľa potreby navlhčiť iba „povrchovo“ na tej strane, ktorú priložíte k pokožke.

Použitie s MiraVera®:

Nastriekajte každý vankúšik sprejom MiraVera na tej strane, ktorú následne priložíte k pokožke. MiraVera má antivírusový a antibakteriálny účinok a dodáva pokožke extra dávku kyslíka.

Návod na pranie:

Pranie v práčke pri max. 60° C s použitím prípravku na farebnú bielizeň. Po vypraní vankúšiky rozložte a nechajte uschnúť (v sušičke ich môžete sušiť len pri nízkych teplotách).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: