Rhino Horn Konvička na výplach nosa

€10,60 €10,60 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Pomáha pri problémoch so zablokovaným nosom pri nádche a prechladnutí, alergii alebo pri liečbe zápalu (dutín) a je prirodzenou a veľmi účinnou alternatívou k používaniu bežných nosových sprejov a kvapiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Vhodné pre dospelých.

Zdravotnícka pomôcka.

Uvoľňuje upchatý nos:

  • pri prechladnuti, sinusitíde
  • pri alergii na peľ a prach
  • vhodná prevencia a liečba akútnej a chronickej sinusitídy
  • pri  problémoch s chrápaním
  • v tehotenstve
  • pri suchej nosovej sliznici

Pomáha zotaveniu po chirurgických zákrokoch v oblasti nosa.

  • K použitiu konvičky potrebujete vlažnú vodu a štipku soli MeineBase. Roztok si môžete pripraviť pomocou pribalenej odmerky. Konvička je navrhnutá tak, aby voda ľahko pretekala nosnými dierkami iba vďaka pôsobeniu gravitácie. Použitie nenesie riziko spojené s nadmerným aplikačným tlakom.
  • Jednoduchá a odolná konštrukcia s možnosťou jednoduchej domácej dezinfekcie (napr. niekoľkominútovým vyvarením vo vode) zaisťuje prakticky neobmedzenú životnosť.

Použitie:

Konvičku naplňte vlažnou vodou (300 ml, cca 37 °C) alebo pripraveným soľným roztokom (v predpísanom množstve vody rozpusťte 2,7 g soli MeineBase alebo kuchynskú soľ, konvičku uzavrite dlaňou a palcom a pretrepte). Nakloňte hlavu nad umývadlo a pootočte tak, že sa budete pozerať na stranu, brada by mala smerovať k hrudi. Nakloňte hlavu nad umývadlo a otočte na stranu, brada by mala smerovať k hrudi. Pritlačte ústie konvičky k nosnej dierke zo strany, zdvihnite konvičku mierne hore a voda začne po chvíli samovoľne pretekať nosnou dutinou a vytekať druhou mosnou dierkou von. Dýchajte pozvoľne ústami. Keď pretečie zhruba ½ obsahu konvičky, zdvihnite hlavu a nechajte vodu z nosa samovolňe vytiecť. Postup opakujte s druhou nosnou dierkou. Jemným vysmrkaním potom odstraníte zostatkovú vodu.

Po použití konvičku dôkladne vypláchnite vodou a nechajte vyschnúť. Raz za čas je vhodné konvičku dôkladne umyť horúcou vodou, prípadne v umývačke na riad. Konvičku (ale nie odmerku) je možné tiež sterilizovať vyvarením vo vode asi 3 minuty. Usadeniny soli je možné odstrániť octom.

 

Výrobca: Yogaprosess AS, Oslo

Konvička je vyrobená z materiálu schváleného pre styk s potravinami a  môžete ju v domácich podmienkach opakovane sterilizovať niekoľkominútovým vyvarením vo vode. Konvička neobsahuje ftaláty, kadmium ani bisfenol A (BPA).

Obsah:

recyklovateľný PEHD (vysokohustotný polyetylén, PolyEthylene High Density) schválený pre styk s potravinami.

Dodatočné parametre

Kategória: Konvička na výplach nosa
Hmotnosť: 0.08 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: