Sada na inhalacie

€19,15 –5 %
Sada na inhalace
€19,15 –5 % €18,19
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Sada obsahuje:

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Odborné poradenstvo
rýchle dodanie

Podrobný popis

Parný inhalátor sa používa pri ochorení dýchacích ciest. Pomocou inhalácie sa dostanú účinné látky až hlboko do dýchacích ciest. Odporúčame inhalovať so zásadito-minerálnou soľou MeineBase. Môžeme pridať tiež éterické oleje alebo bylinky. Záleží na ťažkostiach. Inhalovať odporúčame aj preventívne. Pravidelná inhalácia posilňuje odolnosť dýchacích ciest, čistí ich a zvlhčuje sliznice. Sliznice sú odolnejšie proti choroboplodným zárodkom, časticiam prachu a alergénom.

  • jednoduché použitie
  • ideálny spoločník pri nachladení
  • na doma i na cesty


Starostlivosť o výrobok: Po každom použití umyjte inhalátor teplou vodou a nechajte ho rozložený voľne vyschnúť. Je možné umývať ho v umývačke riadu, alebo sterilizovať.  Nepoužívajte abrazívne ani agresívne čistiace prostriedky.

Použitie: Vyberte inhalátor z obalu. Spodnú časť položte na rovný, tepelne odolný a pevný povrch približne vo výške jedálenského stola. Umiestnite vrchnú časť vedľa neho. Uistite sa, že odnímateľná vložka je vložená pevne a rovno v základni inhalátora. Potom buď naplňte horúcou vodou (max.90 °C) a potom pridajte inhalant (nie je súčasťou dodávky), alebo naplňte inhalátor inhalačným roztokom pripraveným k použitiu. Maximálne množstvo náplne: približne 300 ml - po značku. Potom položte vrchnú časť na spodnú časť a otáčajte ju v smere hodinových ručičiek, pokiaľ jazýčky nezapadnú na miesto. Vždy sa uistite, že je vrchná časť je pevne usadená. Následne môžete zahájiť proces inhalácie. Aby bola inhalácia, čo najpohodlnejšia môžete otáčať ústnym a nosným nástavcom podľa potreby hore alebo dole. Jednou rukou držte inhalátor pevne a druhou rukou si upravte polohu úst a nosa. Inhalátor musí byť vždy zaistený, aby z neho nevytekala žiadna horúca kvapalina. Po ukončení inhalovania nechajte inhalátor stáť aspoň 30 minút, aby kvapalina vychladla. Oddeľte hornú časť od spodnej časti otočením proti smeru hodinových ručičiek a vylejte zvyšný inhalačný roztok do umývadla. Vyčistite všetky časti inhalátora. Dodržujte pokyny k čisteniu. 

Použitie so soľou MeineBase:
Vo varnej konvici si ohrejeme potrebné množstvo vody, ktoré nalejeme do inhalátora a pridáme 1/4 lyžičky soli MeineBase a roztok zamiešame. Uzavrieme inhalátor podľa návodu a inhalujeme 3-5 minút 3-5x denne.

Použitý roztok so soľou MeineBase je možné použiť opakovane.

POZOR: Nebezpečie obarenia! Inhalátor NIE JE vhodný na použitie v mikrovlnke. Ak máte nejaké dotazy týkajúce sa použitia a inhalácie, alebo inhalačných prísad kontaktujte svojho lekára alebo lekárnika.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prechladnutie a chrípka
Hmotnosť: 1.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: