P. Jentschura Trojskok odkyslenie "MYSLÍM TO VÁŽNE"

ZADARMOZADARMO €179,50 –10 %
P. Jentschura Trojskok odkyslenie "MYSLÍM TO VÁŽNE"
€179,50 –10 % €161,55 €53,85 / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručenia

Sada na detoxikáciu a regeneráciu organizmu v troch krokoch.

Kúra na cca 7 - 8 týždňov (podľa intenzity vykonávania jednotlivých krokov)

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček Trojskok odkyslenie obsahuje nasledujúce produkty s 10% zľavou

  • 7x7 KräuterTee Bio 100 sáčkov
  • MeineBase 1500 g
  • WurzelKraft 600 g


Trojskok odkyslenie pre vyrovnanú acidobázickú rovnováhu

Čítajte na blogu: Ako na prekyslený organizmus?

Krása a zdravie - lesklé, silné vlasy, krásna pleť, pevná tkanivo, závideniahodná postava, silný imunitný systém, stabilné kosti a kĺby, sila a pohyblivosť - sú závislé na rovnováhe kyselín a zásad. Nadmiera kyselín, ako je to v súčastnosti "normálne", urýchľuje procesy nášho starnutia a zapríčiňuje početné civilizačné choroby. Naše vylučovacie orgány sú natoľko zaťažované, že u stále väčšieho počtu ľudí preberá úlohu vylučovacieho orgánu pokožka a dochádza k vzniku kožných problémov, napr. Akné, potenie, neurodermitída, lupiny, lupienka apod. Akokoľvek sú tieto prejavy vylučovania nepríjemné, sú zmysluplné. Nemali by sme ich potláčať, ale podporiť pomocou intenzívnej zásadité starostlivosť o telo.

Prirodzenou cestou z prekyslenia je Trojskok odkyslenie od Dr. h. c. Petera Jentschury. Princípom je rozpustenie a vylúčením škodlivých usadenín z buniek, tkanív, kĺbov a orgánov tela.

1. krok - rozpúšťanie usadenín

Úspešné odkyslenie začína rozštiepením škodlivých usadenín na pôvodnú súčasti. Ako univerzálne rozpúšťadlo sa už 17 rokov veľmi úspešne osvedčuje bylinný čaj 7x7 KräuterTee zo 49 bylín. K čaji odporúčame piť veľké množstvo neperlivej vody.

2. krok - neutralizácia reaktivovaných kyselín a škodlivín

V druhej fáze sa rozpustené škodlivé látky neutralizujú pomocou zásadotvorných vitálnych látok a odvádzajú sa z tela von. Pomocou čisto rastlinných vitálnych látok WurzelKraftu dochádza k optimálnej podpore telu vlastných mechanizmov odkyslenie - predovšetkým posilnenie obličiek a pečene. WurzelKraft je vyrobený jemným sušením a pomletím viac ako 100 rastlín. Látky obsiahnuté v ňom slúži naviac pre zachovanie a obnovu pokožky, vlasov, nechtov, ciev, tkanív, kostí, chrupaviek, šliach a mnohých ďalších.

3. krok - vylúčenie rozpustených škodlivín a kyselín

Nakoniec sa musí "záťaž" dostať z tela von! Vedľa obličiek, čriev a pľúc máme k dispozícii ešte jeden ďalší veľmi efektívne vylučovací orgán pre škodlivé látky - pokožku. Pomocou zásadité starostlivosť o telo s kúpeľovú soľou MeineBase je možné vylučovaciu funkciu pokožky cielene aktivovať. Princíp je úplne jednoduchý a pritom geniálny. Prostredníctvom pokožky sa vďaka státisícom potných a mazových žliaz z tela odvádza kyseliny a iné škodliviny do zásaditej kúpeľovej vody s pH 8,5. To organizmu citeľne uľaví. Pokožka sa jemne vyčistí a optimalizuje sa jej samopromaštění.

Úspešný plán pre odkyslenie

• denne 1-2 šálky čaju 7x7 KräuterTee, množstvo stupňujte až na 0,5-1 liter

• denne vypite 1 - 1,5 l neperlivej vody

• zjedzte 3 a viac kávových lyžičiek WurzelKraftu počas dňa

• intenzívna zásaditá starostlivosť o telo s MeineBase s pH 8,5 - kúpele celého tela a kúpele chodidiel, zásadité pančuchy, návleky, zábaly atď., Tak často, ako je to len možné.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prekyslenie organizmu
Hmotnosť: 3.4 kg

7x7 KräuterTee

MeineBase

WurzelKraft

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: