Starostlivosť o telo

Zásaditá starostlivosť o telo je najprirodzenejšou starostlivosťou o pokožku. Pomáha odľahčiť metabolizmu a udržuje ho v acidobázickej rovnováhe. So zásaditou starostlivosťou o telo si sami vedome venujete čas na načerpanie nových síl, odpočinok a silu pre každodenný život.

Zásaditá starostlivosť o telo znamená prirodzenosť a regeneraciu. Mnoho procesov v organizme môže prebiehať optimálne iba v zásaditom prostredí. Za účelom udržania tohto stavu sa telo snaží neutralizovať a vylúčiť kyseliny a jedy zo stravy a životného prostredia. Naša pokožka zohráva ústrednú úlohu, pretože má schopnosť podporovať vylučovanie organizmu. Zásaditá starostlivosť o telo aktívne využíva prirodzenú vylučovaciu funkciu pokožky a odľahčuje celému organizmu. Navyše je optimalizované samopremastenie pokožky, vďaka ktorému je pokožka pružná a vláčna.

Zásaditá starostlivosť o telo s hodnotami pH 7,5 až 8,5 zaisťuje, že kyseliny a jedy sú vylučované kožou a prostredníctvom potných a mazových žliaz. Tým sa celému organizmu uľaví.

Zásadité duo MeineBase a BasenSchauer tvoria optimálny základ pre prirodzenú očistu a regeneračnú starostlivosť. Okrem uvoľnenia podporuje aj regeneráciu prirodzeného lipidového plášťa na pokožke a samopremastenie pokožky. Vďaka tomu je suchá a citlivá pokožka opäť vláčna a pružná.