P. Jentschura Trojskok odkyslenie "STARTER" BOX s porciovaným čajom

€64,44 –10 %
PhotoRoom 20220202 093646
€64,44 –10 % €57,99 €19,33 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček Trojskok odkyslenie obsahuje nasledujúce produkty s 10% zľavou

  • 7x7 KräuterTee Bio 50 sáčkov
  • MeineBase 750 g
  • WurzelKraft 150 g


Trojskok odkyslenie pre vyrovnanú acidobázickú rovnováhu

Čítajte na blogu: Ako na prekyslený organizmus?

Krása a zdravie - lesklé, silné vlasy, krásna pleť, pevné tkanivo, závideniahodná postava, silný imunitný systém, stabilné kosti a kĺby, sila a pohyblivosť - sú závislé na rovnováhe kyselín a zásad. Nadmiera kyselín, ako je to v súčastnosti "normálne", urýchľuje procesy nášho starnutia a zapríčiňuje početné civilizačné choroby. Naše vylučovacie orgány sú natoľko zaťažované, že u stále väčšieho počtu ľudí preberá úlohu vylučovacieho orgánu pokožka a dochádza k vzniku kožných problémov, napr. akné, potenie, neurodermitída, lupiny, lupienka apod. Akokoľvek sú tieto prejavy vylučovania nepríjemné, sú zmysluplné. Nemali by sme ich potláčať, ale podporiť pomocou intenzívnej zásaditej starostlivosti o telo.

Prirodzenou cestou z prekyslenia je Trojskok odkyslenia od Dr. h. c. Petera Jentschury. Princípom je rozpustenie a vylúčenie škodlivých usadenín z buniek, tkanív, kĺbov a orgánov tela.

1. krok - rozpúšťanie usadenín

Úspešné odkyslenie začína rozštiepením škodlivých usadenín na pôvodné časti. Ako univerzálne rozpúšťadlo sa už 17 rokov veľmi úspešne osvedčuje bylinný čaj 7x7 KräuterTee zo 49 bylín. K čaju odporúčame piť veľké množstvo neperlivej vody.

2. krok - neutralizácia reaktivovaných kyselín a škodlivín

V druhej fáze sa rozpustené škodlivé látky neutralizujú pomocou zásadotvorných vitálnych látok a odvádzajú sa z tela von. Pomocou čisto rastlinných vitálnych látok WurzelKraftu dochádza k optimálnej podpore tela vlastných mechanizmov odkyslenia - predovšetkým posilnenie obličiek a pečene. WurzelKraft je vyrobený jemným sušením a pomletím viac ako 100 rastlín. Látky obsiahnuté v ňom slúžia naviac pre zachovanie a obnovy pokožky, vlasov, nechtov, ciev, tkanív, kostí, chrupaviek, šliach a mnohých ďalších.

3. krok - vylúčenie rozpustených škodlivín a kyselín

Nakoniec sa musí "záťaž" dostať z tela von! Vedľa obličiek, čriev a pľúc máme k dispozícii ešte jeden ďalší veľmi efektívne vylučovací orgán pre škodlivé látky - pokožka. Pomocou zásaditej starostlivosti o telo s kúpeľovú soľou MeineBase je možné vylučovaciu funkciu pokožky cielene aktivovať. Princíp je úplne jednoduchý a pritom geniálny. Prostredníctvom pokožky sa vďaka státisícom potných a mazových žliaz z tela odvádzajú kyseliny a iné škodliviny do zásaditej kúpeľovej vody s pH 8,5. Vášmu organizmu sa citeľne uľaví, pokožka sa jemne vyčistí a optimalizuje sa jej samopremastením. 

Úspešný plán pre odkyslenie

• denne vypite 1-2 šálky čaju 7x7 KräuterTee, množstvo stupňujte až na 0,5-1 liter

• denne vypite 1-1,5 l neperlivej vody

• zjedzte 3 a viac kávových lyžičiek WurzelKraftu počas dňa

• intenzívna zásaditá starostlivosť o telo s MeineBase s pH 8,5 a to kúpele celého tela a kúpele chodidiel, zásadité pančuchy, návleky, zábaly atď., tak často, ako je to len možné.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prekyslenie organizmu
Hmotnosť: 1.5 kg

7x7KräuterTee

MeineBase

Trojskok odkyslenie box

WurzelKraft

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: