Konjaková telová hubka so žltým ílom s BasenSchauer 100ml

€29,80 –15 %
balíček houba bs
€29,80 –15 % €25,33
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Výhodný darčekový balíček

Balenie obsahuje:

Konjaková hubka - vhodná pre zrelú a dehydratovanú pokožku. Konjaková hubka vyrobená zo 100% čistého koreňa Konjac so žltým ílom.

BasenSchauer 100ml - s hodnotou pH 7,5 s minerálmi, bylinnými výťažkami a gáfrom. Vhodný aj pre citlivú pokožku. Bez Pegs, parafínov a silikónov, bez syntetických farbív a vonných látok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konjaková telová hubka so žltým ílom - je ergonomicky navrhnutá pre použitie v sprche, alebo vo vani. Vhodná k jemnému čisteniu pokožky, pomáha predchádzať zarastaniu chĺpkov a pripravuje pokožku na holenie.

Žltý íl je bohatý na prírodné minerály, má výborné exfoliačné, čistiace a detoxikačné vlastnosti. Podporuje okysličenie buniek a stimuluje tým tvorbu kolagénu v pleti. Má tiež vysoký obsah stopových prvkov, predovšetkým Mangán. Ďalej obsahuje minerály s exfoliačnými účinkami a iónmi. Konjaková hubka je vyrobená v Južnej Kórei z najčistejšej organickej rastlinnej vlákniny, minerálov a materiálu rastlinného pôvodu.

Konjaková hubka je vyrobená v Južnej Kórei z najčistejšej organickej rastlinnej vlákniny, minerálov a materiálu rastlinného pôvodu.

100% čistý Konjac neobsahuje chemikálie, farbivá, prísady a dráždivé látky. Hubka je spojením tejto vlákniny bohatá na aminokyseliny a minerály s prirodzenou vulkanickou vodou. Konnyaku (Konjac) sa používa v Kórei, Japonsku a Číne viac ako 1500 rokov ako liek, na výrobu jedla, alebo práve na kozmetické výrobky. Čistý Konjac je certifikovaný ako Vegan friendly, Cruelty Free, 100% biologicky odbúrateľný a plne udržateľný.

Ide o jedinečný nástroj na čistenie a peeling pleti. Hubka je zásaditá s vyváženým pH, je prirodzene hypoalergénna a je vhodná aj pre citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku. Ideálna tiež na kožné ochorenia, ako je ekzém a psoriáza.

Použitie:

1. Pred použitím nechajte hubku úplne nasiaknuť vodou. Nie je potrebné používať čistiaci prípravok. V prípade potreby môžete pridať malé množstvo.

2. Hubku použite na čistenie celého tela, k masáži a jemnému peelingu.

3. Masírujte telo krúživými pohybmi a sústreďte sa pritom na problémové oblasti.

4. Po použití hubku dôkladne opláchnite, jemne z nej vytlačte prebytočnú vodu (nikdy ju nekrúťte ani nežmýkajte) a zaveste na suché a teplé miesto.

5. Čím lepšie sa budete o hubku starať, tým dlhšie vám vydrží. Nikdy ju nenechávajte v sprche, alebo v kaluži vody. Hubka vydrží 1 až 3 mesiace, podľa toho, ako je o ňu postarané. Ak je hubka poškodená, alebo opotrebovaná zlikvidujte ju ( je možné ju aj kompostovať). Nikdy nepoužívajte suchú hubku na pokožku. V prípade vzniku podráždenia prestaňte hubku používať a poraďte sa s lekárom.

Nikdy nenechávajte dieťa, alebo domáce zviera s hubkou bez dozoru.

Veľkosť: cca.7,5 x 12 x 2 cm

BasenSchauers hodnotou pH 7,5 s minerálmi, bylinnými výťažkami a gáfrom. Vhodný aj pre citlivú pokožku. Bez Pegs, parafínov a silikónov, bez syntetických farbív a vonných látok.

Dodatočné parametre

Kategória: Konjaková hubka
Hmotnosť: 0.3 kg

O BasenSchauer

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: