P. Jentschura Pre krásnu pokožku

ZADARMOZADARMO
P. Jentschura Pre krásnu pokožku
€63,36 €21,12 / 1 ks
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.9.2021

Sada nielen pre ľudí trpiacimi ekzémami, atopickým ekzémom, psoriázou a pocitom citlivej pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trápi Vás atopický ekzém?

Uľavte svoje pokožke zásaditými kúpeľami, zregenerujte ju kyslíkovou vodou MiraVera a omnimolekulárnou potravinou Wurzelkraft! Produkty doporučuje Olga Menzelová!

Balíček obsahuje nasledujúce produkty s 10% zľavou:

  • MeineBase 750 g
  • WurzelKraft 150 g
  • MiraVera 45 ml

Meine Base - Zásaditá telová starostlivosť s optimálnou hodnotou pH kúpeľovej vody pH 8,5. MeineBase® je vhodná k celotelovým a sedacím kúpeľom, na sprchovanie a tiež ku kúpeľom nôh a rúk.

WurzelKraft - Svieža sila plná minerálnych látok a životnej energie na vyčerpaný organizmus. Zásadotvorná rastlinná potravina s kvetovým peľom, bohatá na minerálne látky.

MiraVera - pleťová voda s peroxidom vodíka a 21 éterickými olejmi regeneruje, hydratuje a osviežuje pokožku. 

Interview s Olgou Menzelovou

Pani Menzelová, ako dlho používate produkty Dr. Jentschury?
Produkty používam iba niekoľko mesiacov, ale výsledky sú nevídané. Mám od 6. týždňa od narodenia atopický ekzém a môžem skutočne povedať, že mojej pokožke sa po dlhororočnom boji podarilo uľaviť, až vďaka pravidelnému zásaditému kúpaniu .

Ktoré produkty sú Vaše nejobľúbenejšie?
Najskôr som vyskúšala kúpeľovú soľ MeineBase a rastlinný granulát WurzelKraft. Vďaka týmto produktom mám neuveriteľne jemnú pleť, kvalitnejšie vlasy a nechty, a taktiež se mi práve zlepšil stav atopického ekzému. 
Ďalším produktom, ktorý ma úplne nadchol je pleťová voda s kyslíkom MiraVera. Jej aplikácia na pokožku je ako svieži vánok. Pocit unavenej pokožky je zrazu preč!

Používa produkty firmy P. Jentschura tiež Vaša rodina?
Obe naše dievčatká sa kúpu v soli MeineBase a ráno raňajkujeme kašu MorgenStund s WurzelKraftem, ktorá se veľmi ľahko pripravuje, zasýti na dlhú dobu a má dokonalé zloženie plné vitamínov a minerálov. 
Manžel nedá dopustiť na omnimolekulárnu zmes WurzelKraft, ktorá dodáva do tela minerálne látky, 
a tým zvyšuje vitalitu a regeneráciu. Obľúbil si tiež kúpeľe chodidiel so soľou MeineBase, ktorú môže aplikovať pri práci na počítači.

Ľutujem každého dňa, keď som nepoznala produkty Dr. Jentschury. Toľko nám pomohli a to isté prajem aj ostatným, a to nielen tým, ktorí se potýkajú s problémami so zdravím. Produkty Dr. Jentschury prispievajú k celkovej regenerácii, ktoré sú rýchlejšie a kvalitnejšie a to je to čo najviac v súčasnej hektickej dobe potrebujeme ?!

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové sady
Hmotnosť: 1.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: