Power statt „sauer“ (v nemeckom jazyku)

€19,50 €19,50 / 1 ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Power statt „sauer -  Sila namiesto "kyslého" rozhoduje acidobázická rovnováha. Čoraz viac ľudí je chronicky prekyslených kvôli ich „normálnej“ strave a dnešnému životnému štýlu. Tento prebytok kyselín potom v tele ako „piesok v prevodoch“.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Odborné poradenstvo
rýchle dodanie

Podrobný popis

Čoraz viac ľudí je chronicky prekyslených kvôli ich „normálnej“ strave a dnešnému životnému štýlu. Tento nadbytok kyselín potom v tele pôsobí ako „piesok v prevodoch“, takže ani profesionálne tréningové metódy a dobre mienená športová rovnováha ku každodennému sedeniu a drobným hriechom už nefungujú, ale len podporujú opotrebovanie.

Určite aj vy poznáte takých ľudí, ktorí nedosahujú svoje ciele tak ako by chceli a sú „permanentne naštvaní“, lebo práve naopak strácajú svoju výkonnosť, musia znova a znova pauzovať pre rôzne zápaly, bolesti, zranenia svalov a šliach, herniácie platničiek, problémy s kĺbami atď. alebo už nemôžu vykonávať ich milovaný šport vôbec.

Táto kniha  Vám dáva odpovede na príčiny a následky prekyslenia, ale ktorým sa dá vyhnúť. S týmto chápaním tela a dodržiavaním „troch zásad zdravého a úspešného športu“ si budete šport užívať dlho – v súlade s acidobázickou rovnováhou a harmonizovaným metabolizmom.

Sila namiesto „kyslého“ sprostredkúva jedinečné poznatky a okrem hlavných tém ako je „zásaditá výživa“ a „zásaditá starostlivosť o telo“ sa venuje aj témam superkompenzácie, regenerácie, pretrénovania, preťaženia a ilustruje základné poznatky o príčinách bolesti svalov a straty výkonnosti a tiež dáva tipy pre ľudí s výkonnostnými problémami, tráviacimi problémami a minimalizuje rizika zranení.

Roland Jentschura vo svojej knihe dáva konkrétne rady, ako optimalizovať intenzitu tréningu a zlepšiť tréningové stimuly.

2. vydanie, 176 strán s 80 ilustráciami

Ukážky v PDF.

Power_statt_sauer_Leseprobe_11-13_Training_ist_wichtig

Power_statt_sauer_Leseprobe_49-52_Symptome_und_Folgen

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: