Konjaková telová hubka s Big Buffer

€20,40 €20,40 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

Konjaková hubka vyrobená zo 100% čistého koreňa Konjac.Vhodná pre všetky typy pleti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto konjaková hubka je ergonomicky navrhnutá so šiestimi vlnkami pre použitie v sprche alebo vo vani. Vhodná k jemnému čisteniu pokožky, pomáha predchádzať zarastaniu chĺpkov a pripravuje pokožku na holenie.

Je väčšia ako klasická telová hubka.

Konjaková hubka je vyrobená v Južnej Kórei z najčistejšej organickej rastlinnej vlákniny, minerálov a materiálu rastlinného pôvodu.

100% čistý Konjac neobsahuje chemikálie, farbivá, prísady a dráždivé látky. Hubka je spojením tejto vlákniny bohatá na aminokyseliny a minerály s prirodzenou vulkanickou vodou. Konnyaku (Konjac) sa používa v Kórei, Japonsku a Číne viac ako 1500 rokov ako liek, na výrobu jedla, alebo práve na kozmetické výrobky. Čistý Konjac je certifikovaný ako Vegan friendly, Cruelty Free, 100% biologický odbúrateľný a plne udržateľný.

Ide o jedinečný nástroj na čistenie a peeling pleti.

Hubka je prirodzene hypoalergénna a je vhodná aj pre citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku. Ideálna tiež na kožné ochorenia, ako je ekzém a psoriáza.

Hubka je zásaditá s vyváženým pH.

Použitie:

1. Pred použitím nechajte hubku úplne nasiaknuť vodou. Nie je potrebné používať čistiaci prípravok. V prípade potreby môžete pridať malé množstvo.

2. Hubku použite na čistenie celého tela, k masáži a jemnému peelingu.

3. Masírujte telo krúživými pohybmi a sústreďte sa pritom na problémové oblasti.

4. Po použití hubku dôkladne opláchnite, jemne z nej vytlačte prebytočnú vodu (nikdy ju nekrúťte ani nežmýkajte) a zaveste na suché a teplé miesto.

5. Čím lepšie sa budete o hubku starať, tým dlhšie vám vydrží. Nikdy ju nenechávajte v sprche alebo vo vode. Hubka vydrží 1 až 3 mesiace, podľa toho, ako je o ňu postarané. Ak je hubka poškodená, alebo opotrebovaná zlikvidujte ju  (je možné ju aj kompostovať). Nikdy nepoužívajte hubku na suchú pokožku.

V prípade vzniku podráždenia prestaňte hubku používať a poraďte sa s lekárom.

Nikdy nenechávajte dieťa, alebo domáce zviera s hubkou bez dozoru.

Veľkosť: cca. 15 x 9 x 3 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Konjaková hubka
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: