Konjaková telová hubka Big Buffer s BasenSchauer 100ml

€30,51 €15,26 / 1 ks
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Výhodný darčekový balíček

Balenie obsahuje:

Konjaková hubka - vyrobená zo 100% čistého koreňa Konjac, vhodná pre všetky typy pleti. 

BasenSchauer 100ml - s hodnotou pH 7,5 s minerálmi, bylinnými výťažkami a gáfrom. Vhodný aj pre citlivú pokožku. Bez Pegs, parafínov a silikónov, bez syntetických farbív a vonných látok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konjaková hubka je ergonomicky navrhnutá so šiestimi vlnkami pre použitie v sprche alebo vo vani. Vhodná k jemnému čisteniu pokožky, pomáha predchádzať zarastaniu chĺpkov a pripravuje pokožku na holenie. Je väčšia ako klasická telová hubka.

Konjaková hubka je vyrobená v Južnej Kórei z najčistejšej organickej rastlinnej vlákniny, minerálov a materiálu rastlinného pôvodu. 100% čistý Konjac neobsahuje chemikálie, farbivá, prísady a dráždivé látky. Hubka je spojením tejto vlákniny bohatá na aminokyseliny a minerály s prirodzenou vulkanickou vodou. Konnyaku (Konjac) sa používa v Kórei, Japonsku a Číne viac ako 1500 rokov ako liek, na výrobu jedla, alebo práve na kozmetické výrobky. Čistý Konjac je certifikovaný ako Vegan friendly, Cruelty Free, 100% biologicky odbúrateľný a plne udržateľný.

Ide o jedinečný nástroj na čistenie a peeling pleti. Hubka je zásaditá s vyváženým pH, je prirodzene hypoalergénna a je vhodná aj pre citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku. Ideálna tiež na kožné ochorenia, ako je ekzém a psoriáza.

Použitie:

1. Pred použitím nechajte hubku úplne nasiaknuť vodou. Nie je potrebné používať čistiaci prípravok. V prípade potreby môžete pridať malé množstvo.

2. Hubku použite na čistenie celého tela, k masáži a jemnému peelingu.

3. Masírujte telo krúživými pohybmi a sústreďte sa pritom na problémové oblasti.

4. Po použití hubku dôkladne opláchnite a jemne z nej vytlačte prebytočnú vodu (nikdy ju nekrúťte ani nežmýkajte). Zaveste na suché a teplé miesto.

5. Čím lepšie sa budete o hubku starať, tým dlhšie vám vydrží. Nikdy ju nenechávajte v sprche alebo vo vode. Hubka vydrží 1 až 3 mesiace, podľa toho, ako je o ňu postarané. Ak je hubka poškodená alebo opotrebovaná zlikvidujte ju (je možné ju aj kompostovať). Nikdy nepoužívajte suchú hubku na pokožku. V prípade vzniku podráždenia prestaňte hubku používať a poraďte sa s lekárom.

Nikdy nenechávajte dieťa, alebo domáce zviera s hubkou bez dozoru.

Veľkosť: cca. 15 x 9 x 3 cm

BasenSchauers hodnotou pH 7,5 s minerálmi, bylinnými výťažkami a gáfrom je vhodný aj pre citlivú pokožku. Bez Pegs, parafínov a silikónov, bez syntetických farbív a vonných látok.

Dodatočné parametre

Kategória: Konjaková hubka
Hmotnosť: 0.3 kg

BasenSchauer

O BasenSchauer

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: