Konjaková hubka na tetovanie z prírodných rastlinných vlákien

€13,10 €13,10 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Konjakovou hubkou na tetovanie môžete jemne očistiť novú vytetovanú oblasť, bez toho aby ste spôsobili podráždenie alebo poškodenie vášho nového diela. Konjaková hubka je vyrobená zo 100% čistého koreňa Konjac.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Odborné poradenstvo
rýchle dodanie

Podrobný popis

Vďaka jedinečnej bunkovej štruktúre, vyváženému pH a rastlinným vláknam bohatých na minerály bude hubka jemne kĺzať po pokožke, aby odstránila nečistoty, krv a plazmu. Hubka zároveň upokojuje pokožku a napomáha znížiť pravdepodobnosť vzniku veľkých chrást. Hubka je prirodzene hypoalergénna, bezfarebná, bez aditív a vôní.

100% čistý Konjac neobsahuje chemikálie, farbivá, prísady a dráždivé látky. Hubka je spojením tejto vlákniny bohatá na aminokyseliny a minerály s prirodzenou vulkanickou vodou. Konnyaku (Konjac) sa používa v Kórei, Japonsku a Číne viac ako 1500 rokov ako liek, na výrobu jedla alebo práve na kozmetické výrobky. Čistý Konjac je certifikovaný ako Vegan friendly, Cruelty Free, 100% biologicky odbúrateľný a plne udržateľný.

Hubku používajte raz alebo dvakrát denne počas prvých niekoľkých dní hojenia. Vaša pokožka bude čistá a zvlhčená, pretože hubka na rozdiel od väčšiny ostatných produktov nezbavuje pokožku prírodných olejov. Nie je potrebné používať mydlo, ktoré by mohlo novú vytetovanú oblasť podráždiť alebo vysušiť.

Použitie:

1. Pred použitím nechajte hubku úplne nasiaknuť vodou.

2. Masírujte oblasť tetovania jemnými krúživými pohybmi.

3. Po použití hubku dôkladne opláchnite, jemne z nej vytlačte prebytočnú vodu (nikdy ju nekrúťte ani nežmýkajte) a zaveste na suché a teplé miesto.

4. Hubku môžete sterilizovať varením vo vode po dobu dvoch minút.

5. Čím lepšie sa budete o hubku starať, tým dlhšie Vám vydrží. Nikdy ju nenechávajte v sprche alebo vo vode. Hubka vydrží 1 až 3 mesiace, podľa toho, ako je o ňu postarané. Zlikvidujte ju, ak je poškodená alebo opotrebovaná (môžete ju aj kompostovať). Nikdy nepoužívajte suchú hubku na pokožku.

V prípade vzniku podráždenia prestaňte hubku používať a poraďte sa s lekárom.

Nikdy nenechávajte dieťa alebo domáce zviera s hubkou bez dozoru.

Dodatočné parametre

Kategória: Konjaková hubka
Hmotnosť: 0.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: