COLOR ERBE BIO FARBA NA VLASY ČOKOLÁDOVÁ 5.31

Novinka
Značka: Natur Erbe
€12,20 €12,20 / 1 ks
Skladem (3 ks)
Možnosti doručenia

BIO Farba na vlasy Čokoládová 5.31. Bez amoniaku, rezorcinolu, nonoxynolu, parabénov a formaldehydu je farba COLOR ERBE a avantgardnou farbou na vlasy, vždy pripravená zaručiť kvalitu a bezpečnosť.

Vegan.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Odborné poradenstvo
rýchle dodanie

Podrobný popis

Farba, ktorá vyživuje pokožku a vlasy počas farbenia, má hydratačný účinok a napomáha obnovovaniu vrchných vrstiev pokožky.

Farby Color Erbe sú bohaté na glykolické výťažky z rastlín, ktoré sú do nich pridané, vzhľadom na ich vlastnosti, aby urobili proces farbenia menej agresívne na pokožku a vlasy.

Farby COLOR ERBE pri farbení vyživujú, chránia a rozjasňujú vďaka biologickým výťažkom obsiahnutých v zložení:

  • kvety harmančeka, upokojujú a zjemňujú
  • orechové listy, anti-age funkcie
  • pšeničné klíčky, obnovujú a regenerujú
  • arganový olej, zvláčňuje a päsťou
  • kvety nechtíka, upokojujú pokožku

Neustály výskum neustále vylepšuje receptúry a robí ich bezpečnejšími pre zdravie spotrebiteľov

Bez amoniaku, rezorcinolu, nonoxynolu, parabénov a formaldehydu je COLOR ERBE avantgardnou farbou na vlasy, ktorá je vždy pripravená zaručiť kvalitu a bezpečnosť.

V porovnaní s klasickými tubovými tinktúrami, ktoré sú už vopred nadávkované vo fľaštičke s aplikátorom, si s COLOR ERBE namiešate iba také množstvo, ktoré potrebujete, a to ľahko a bezpečne, pretože naše uzávery fungujú aj ako dávkovače. Každý uzáver zodpovedá približne 20 ml produktu.

Vďaka dokonalému uzavretiu fľaštičky môžete nepoužitý prípravok uchovať pre následnú aplikáciu so zárukou stability zloženia a výsledkov do 12 mesiacov od prvého otvorenia.

Dermatologicky testované na citlivej pokožke
V spolupráci s kozmetologickým centrom University of Ferrara sme naštudovali najlepšiu receptúru aj pre tú najcitlivejšiu pleť: Farby COLOR ERBE sú nedráždivé a sú certifikované ako dermatologicky testované na citlivej pokožke.

Veľa farieb na trhu zaručuje neprítomnosť niklu, ale v skutočnosti je v zložení farieb na vlasy niekoľko ťažkých kovov, ktoré môžu spôsobiť alergické reakcie a pri požití alebo kontakte s pokožkou sa dokonca stať toxickými. Vďaka neustálej práci zameranej na zlepšovanie zloženia boli farby COLOR ERBE testované na nasledujúce ťažké kovy:
Nikel | ISO/TR 17276:2014
Kobalt | ISO/TR 17276:2014
Chróm | ISO/TR 17276:2014
Jód | UNI EN 13805:2014 + UNI EN 15763:2010
Kadmium | ISO/TR 17276:2014
Výsledok je v súlade s predpismi stanovenými platnými zákonmi.

Ekologické balenie: Škatule aj fľaše sú vyrobené prevažne z recyklovaných materiálov a sú 100% recyklovateľné.

Použitie: Farbu naneste rovnomerne od končekov až po korienky suchých čistých vlasov. Toto nanášanie proti smeru rastu napomôže lepšiemu preniknutiu farby do štruktúry vlasov. Na nefarbených vlasoch nechajte pôsobiť 30 – 40 minút, na farbených 20 – 30 minút, na vlasoch po trvalej 10 – 20 minút.

Neobsahujú čpavok, rezorcín ani nonoxynol. Testované na nikel. Zaručený cieľ optimálne krytie šedivých vlasov a prirodzený efekt.

Balenie obsahuje: fľaštičku s farbou 60 ml fľaštičku s fixačnou emulziou 60 ml šampón na farbené vlasy 10 ml balzam na farbené vlasy 10 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné farby na vlasy
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: