Biologický čistič odpadov (pap. vrecko 500 g)

€14,95 €2,99 / 100 g
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Prírodný bakteriálny čistič odpadového potrubia a sifónov na báze enzýmov, ktoré rozkladajú organické usadeniny v odpadoch. Vhodný do kúpelní a kuchýň.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Odborné poradenstvo
rýchle dodanie

Podrobný popis

Nepoškodzuje plast, keramiku, nerez ani chróm. Vhodný aj pre domácnosti používajúce biologické čističky vody a septiky. Ideálny pri pravidelnom používaní ako prevencia zápachu a znečistenia.

DÁVKOVANIE:

  • Preventívne: 1 odmerka týždenne
  • V prípade upchatého odpadu: 1 odmerka denne do spriechodnenia potrubia

NÁVOD NA POUŽITIE: Vsypte odmerku prášku do 250 ml vlažnej vody, premiešajte a po 45 min. roztok vlejte do výlevky. Ideálne aplikujte na noc, aby mala zmes možnosť pôsobiť. Skladujte na suchom mieste pri teplote 5 – 25 °C.

AKO PREDCHÁDZAŤ UPCHÁVANIE ODPADOV: Najlepšie je upchatým odpadom predchádzať. Pokiaľ to je možné, používajte na odpad sitko. Do drezu nevylievajte vodu so zvyškami jedla a kuchynský olej, v kúpeľni zabráňte najmä vnikaniu vlasov do odpadu (vlasy sú ideálny „lapač“ nečistôt). Pravidelne odpad udržujte v kondícii používaním biologického čističa, v prípade väčšieho problému môžete vyskúšať aj kyslíkový prášok PUER (návod ako ho použiť na čistenie odpadov je uvedený na balení). Pokiaľ sa odpad úplne upchá a znepriechodní, nutné ho vyčistiť mechanicky.

BEZPEČNOSTNÉ POKYNY: Zabráňte vniknutiu do očí. Opláchnite si ruky, pokiaľ pri aplikácii prídu do kontaktu s výrobkom. Používajte len podľa uvedeného návodu. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Prípravok je netoxický a úplne neškodný pre životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: Tierra Verde
Hmotnosť: 0.6 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: