Filtračné vrecká na zásadité obklady, prázdne, 100 kusov

€3,81 €0,04 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
12.10.2022
Možnosti doručenia

Filtračné vrecká na zásadité kožné aplikácie, prázdne

100 kusov

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie s AbraCaDabra

AbraCaDabra - rastlinný prášok s prírodnými minerálmi na prípravu zásaditých obkladov. Vegánsky kozmetický prášok vyrobený z vybraných pomletých rastlín, ktoré sa starajú a chránia našu pokožku a obsahujú energeticky bohaté prírodné zásadotvorné minerály. Nevyhnutnou súčasťou je tiež prášok z listov bielej kapusty. Cenné minerály a jedlá sóda majú okrem iného neutralizačné a škodliviny pohlcujúce vlastnosti. Ďalej AbraCaDabra obsahuje zelenú špaldu, mandle a vybrané bylinky, ako je rebríček a nechtík. Jedinečná kombinácia zásaditých, na vitamíny a minerály bohatých zložiek s hodnotou pH 8,5 prináša jedinečný regeneračný zážitok. AbraCaDabra taktiež úplne prirodzeným spôsobom zmierňuje podráždenie pokožky.

Použitie:

  1. Vložte vrchovatú čajovú lyžičku (priližne 6g) AbraCaDabra do filtračného vrecka P. Jentschura.
  2. Uzavrite filtračné vrecko, držte ho vodorovne a rovnomerne rozprestrite AbraCaDabra po celej ploche filtračného vrecka.
  3. Filtračné vrecko s Abracadabra položte na rovnú plochu a pokvapkajte vriacou vodou (cca štyri čajové lyžičky/12g), aby sa Abracadabra vo filtračnom vrecku rovnomerne navlhčilo.
  4. Nechajte vrecko vychladnúť na teplotu tela a priložte na postihnutú oblasť. V prípade potreby zafixujte našou textíliou AlkaWear (napr. zásaditý zábal na krk a čelo) alebo gázou.
  5. Nechajte pôsobiť minimálne 20-30 minút, podľa potreby aj dlhšie, pokojne cez noc.

Po použití jednorazové filtračné vrecko vyhoďte. Fixačnú textíliu po použití vyperte podľa návodu na pranie.

Aplikacie:

AbraCaDabra je možné použiť niekoľkými spôsobmi, napríklad na masáže a zábaly alebo ako prípravu na ďalšie ošetrenie. AbraCaDabra sa stará, aktivuje a oživuje vašu pokožku a telo.

V kombinácii so zásaditými návlekmi

Umístěte vychladlý filtrační sáček s AbraCaDabra na požadovanou oblast. K fixaci jsou vhodné zásadité návleky. Návleky se ideálně přizpůsobí a v kombinaci s MeineBase podporují také vylučovací funkci pokožky.

Zábaly na ruky

Umiestnite vychladnuté filtračné vrecko s Abracadabra na požadovanú oblasť. Na fixaciu sú vhodné zásadité návleky. Návleky sa ideálne prispôsobia v kombinácii s MeineBase podporujú aj vylučovaciu funkciu pokožky.

Maska na tvár

O pokožku tváre a dekoltu sa treba starať obzvlášť jemne a intenzívne. AbraCaDabra dodáva pokožke všetko čo potrebuje, osviežuje ju a dopraje jej prirodzene zdravý vzhľad.

Problémové oblasti kolena

Na koleno priložte filtračné vrecko s Abracadabra, v ideálnom prípade zafixujte niektorým zo zábalov.

Dodatočné parametre

Kategória: AbraCaDabra
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: