Dezinfekčný prostriedok na umývateľné povrchy citrón a levanduľa (rozprašovač 750 ml)

€8,85
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Likviduje baktérie, vírusy aj plesne. Kvapalná dezinfekcia na báze rastlinného alkoholu (614 g/kg ethanol, biocid typ PT2 a PT4). Na všetky pevné povrchy v domácnosti (kuchyňa, kúpeľňa, WC) vhodná aj pre potravinárske prevádzky.

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Odborné poradenstvo
rýchle dodanie

Podrobný popis

Neobsahuje chlór, nezanecháva nežiadúce stopy, určené aj pre domácnosti s malými deťmi a zvieracími miláčikmi. S vôňou bio citrónovej a levanduľovej silice. POZOR: koncovým zákazníkom môžeme z bezpečnostných dôvodov v jednom balíku poslať maximálne 5 l tohto prodktu.
Zloženie: 65% etanol, levanduľová a citrónová silica v bio kvalite, linalool, limonén.
Bezpečnostné opatrenia: Nebezpečenstvo. Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky a zasiahnuté časti tela. Používajte ochranné okuliare. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Odstráňte obsah/obal odovzdaním oprávnenej osobe na nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi. Obsahuje: linalool, limonén. Môže vyvolať alergickú reakciu. Chemický minimalizmus: Suroviny pre našu drogériu volíme tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Netestujeme na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá. Používajte iba vonku alebo v dobre vetraných priestoroch. Skladujte uzamknuté.
Bezpečnostné značky: dráždivé|horlave

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: