Multipack Prací prášok na bielu bielizeň a plienky 850 g + Plákadlo bielizne 1 l

€9,75
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
9.12.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Ohľaduplné a výhodné. Také je balenie na ekologické pranie obsahujúce Prací prášok z mydlových orechov na bielu bielizeň a látkové plienkya Plákadlo bielizne s levanduľovou silicou. Nerozlučná dvojka z dielne Tierra Verde predstavuje riešenie pre všetkých, ktorí myslia na pokožku najbližších aj prírodné prostredie. Prací prášok z mydlových orechov na bielu bielizeň a látkové plienky (850 g) Prostriedok na biely a stálofarebný textil s bieliacim účinkom. Vhodný na posteľnú bielizeň, detské oblečenie a látkové plienky z prírodných vlákien aj zmiešaných tkanín. Plákadlo bielizne s levanduľovou silicou (1 l) Plákadlo zneutralizuje plákací roztok a zaistí, aby v bielizni nezostávali zvyšky pracích prostriedkov, ktoré môžu dráždiť pokožku. Jeho používanie je veľmi dôležité hlavne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.
Zloženie: Prací prášok z mydlových orechov na bielu bielizeň a látkové plienky (850 g) 30 % uhličitan sodný, 5-15 % perkarbonát sodný, 5-15 % silikát, 5-15 % hydrogénuhličitan sodný (sóda bikarbóna), citronan sodný; <5 % prášok z mydlových orechov v biokvalite a prášok z olivového mydla (mydlo z olivového oleja, chlorid sodný), extrakt z mydlových orechov v biokvalite. Plákadlo bielizne s levanduľovou silicou (1 l)   15-30 % kyselina citrónová, denaturovaný lieh, prírodná levanduľová silica v biokvalite (Lavandula Hybrida Oil), linalool.
Bezpečnostné opatrenia: Prací prášok z mydlových orechov na bielu bielizeň a látkové plienky (850 g) Bezpečnostné opatrenia: Obsahuje: uhličitan sodný, perkarbonát sodný, silikát. Zverejnený zoznam zložiek nájdete na www.tierraverde.cz. VAROVANIE. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevdychujte prach. Používajte ochranné rukavice, ochranné okuliare. PRI POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. PRI STYKU S KOŽOU (alebo s vlasmi): Všetky kontaminované časti odevu si okamžite vyzlečte. Opláchnite kožu vodou alebo sa osprchujte. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak ich máte a pokiaľ sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Odstráňte obsah/obal odovzdaním oprávnenej osobe na nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi. Plákadlo bielizne s levanduľovou silicou (1 l)   Bezpečnostné opatrenia: Obsahuje: Linalool. Zverejnený zoznam zložiek nájdete na www.tierraverde.cz. VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak ich máte a pokiaľ sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Suroviny na výrobu našej drogérie vyberáme tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Používame účinné a pritom ľahko odbúrateľné látky – extrakt z mydlových orechov, praciu sódu, kyselinu citrónovú či prírodné silice. Preto je naša drogéria vhodná aj pre domácnosť, kde žijú malé deti a ľudia s alergiami, ekzémami alebo astmou. Netestujeme na zvieratách.
Bezpečnostné značky: drazdive

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: