Multipack Prací prášok na bielu bielizeň a plienky 850 g + Plákadlo bielizne 1 l

€9,75
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2022

Balenie na ekologické pranie obsahujúce Prací prášok z mydlových orechov na bielu bielizeň a látkové plienky a Plákadlo bielizne s levanduľovou silicou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ohľaduplné a výhodné. Nerozlučná dvojka z dielne Tierra Verde predstavuje riešenie pre všetkých, ktorí myslia na pokožku najbližších aj prírodné prostredie. Vhodný na posteľnú bielizeň, detské oblečenie a látkové plienky z prírodných vlákien aj zmiešaných tkanín. Plákadlo zneutralizuje plákací roztok a zaistí, aby v bielizni nezostávali zvyšky pracích prostriedkov, ktoré môžu dráždiť pokožku. Jeho používanie je veľmi dôležité hlavne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.


Zloženie:

  • Prací prášok z mydlových orechov na bielu bielizeň a látkové plienky (850 g): 30 % uhličitan sodný, 5-15 % perkarbonát sodný, 5-15 % silikát, 5-15 % hydrogénuhličitan sodný (sóda bikarbóna), citronan sodný; <5 % prášok z mydlových orechov v biokvalite a prášok z olivového mydla (mydlo z olivového oleja, chlorid sodný), extrakt z mydlových orechov v biokvalite.

Bezpečnostné opatrenia: Obsahuje: uhličitan sodný, perkarbonát sodný, silikát. VAROVANIE. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevdychujte prach. Používajte ochranné rukavice, ochranné okuliare. PRI POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. PRI STYKU S KOŽOU (alebo s vlasmi): Všetky kontaminované časti odevu si okamžite vyzlečte. Opláchnite kožu vodou alebo sa osprchujte. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak ich máte a pokiaľ sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Odstráňte obsah/obal odovzdaním oprávnenej osobe na nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi.

  • Plákadlo bielizne s levanduľovou silicou (1 l): 15-30 % kyselina citrónová, denaturovaný lieh, prírodná levanduľová silica v biokvalite (Lavandula Hybrida Oil), linalool.

Bezpečnostné opatrenia: Obsahuje: Linalool. VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak ich máte a pokiaľ sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie.

Suroviny na výrobu našej drogérie vyberáme tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Používame účinné a pritom ľahko odbúrateľné látky – extrakt z mydlových orechov, praciu sódu, kyselinu citrónovú či prírodné silice. Preto je naša drogéria vhodná aj pre domácnosť, kde žijú malé deti a ľudia s alergiami, ekzémami alebo astmou. Netestujeme na zvieratách.


Bezpečnostné značky: drazdive

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na ekologické pranie
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie