Multipack Prací gél levanduľa 1 l + Zmäkčovač vody 250 g + Testovací pásik

€6,24
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Trojica výrobkov na ekologické pranie tvorí základnú výbavu ohľaduplnej domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

K Praciemu gélu z mydlových orechov s levanduľovou silicouteraz pridávame Zmäkčovač vody zdarma. A zároveň aj vzorku Testovacieho pásikana určenie tvrdosti vody - mäkká voda je totiž kľúčom k účinnému praniu.

Prací gél z mydlových orechov s levanduľovou silicou (1 l)

Koncentrovaný gél pre šetrné a ekologické pranie farebnej bielizne s vôňou prírodnej levanduľovej silice. Jeho základom je extrakt z mydlových orechov v biokvalite.

Zmäkčovač vody (250 g) Zmes minerálnych a organických látok, ktoré na seba viažu minerály a tým upravujú tvrdosť vody. Vďaka zmäkčovaču sa v textile neusádzajú zrazeniny, ktoré sa prejavujú ako zapranie a šednutie.

Testovací pásik na určenie tvrdosti vody (1 ks) Vyhodnocuje tvrdosť vody a pomáha určiť dávkovanie zmäkčovača vody.


Zloženie:

  • Prací gél z mydlových orechov s levanduľovou silicou (1 l): 5-15% uhličitan sodný; <5 % extrakt z mydlových orechov, chelačné činidlo (EDDS), silikát, denaturovaný lieh, xantánová guma, prírodná levanduľová silica v biokvalite (Lavandula intermedia), linalool.

Bezpečnostné opatrenia:  Uchovávajte mimo dosahu detí. Nespotrebovaný obsah zrieďte s vodou a vylejte do kanalizácie. Použitý obal po dôkladnom vypláchnutí odovzdajte do triedeného odpadu.

  • Zmäkčovač vody (250 g): > 30 % uhličitan sodný, 15-30 % citronan sodný, 5-15 % silikát.

Bezpečnostné opatrenia: VAROVANIE. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je nutná lekárska pomoc, majte pri sebe obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky a zasiahnuté časti tela. Používajte ochranné okuliare. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak ich máte a pokiaľ sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Obsahuje: uhličitan sodný, silikáty.

Suroviny na výrobu našej drogérie vyberáme tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Používame účinné a pritom ľahko odbúrateľné látky – extrakt z mydlových orechov, praciu sódu, kyselinu citrónovú či prírodné silice. Preto je naša drogéria vhodná aj pre domácnosť, kde žijú malé deti a ľudia s alergiami, ekzémami alebo astmou. Netestujeme na zvieratách.

Bezpečnostné značky: drazdive

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na ekologické pranie
Hmotnosť: 1.4 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: