Multipack Prací gél levanduľa 1 l + Zmäkčovač vody 250 g + Testovací pásik

€6,24
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
9.12.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Trojica výrobkov na ekologické pranie tvorí základnú výbavu ohľaduplnej domácnosti. K Praciemu gélu z mydlových orechov s levanduľovou silicouteraz pridávame Zmäkčovač vodyzdarma. A zároveň aj vzorku Testovacieho pásikana určenie tvrdosti vody - mäkká voda je totiž kľúčom k účinnému praniu. Prací gél z mydlových orechov s levanduľovou silicou (1 l) Koncentrovaný gél pre šetrné a ekologické pranie farebnej bielizne s vôňou prírodnej levanduľovej silice. Jeho základom je extrakt z mydlových orechov v biokvalite. Zmäkčovač vody (250 g)                                           Zmes minerálnych a organických látok, ktoré na seba viažu minerály a tým upravujú tvrdosť vody. Vďaka zmäkčovaču sa v textile neusádzajú zrazeniny, ktoré sa prejavujú ako zapranie a šednutie. Testovací pásik na určenie tvrdosti vody (1 ks) Vyhodnocuje tvrdosť vody a pomáha určiť dávkovanie zmäkčovača vody.
Zloženie: Prací gél z mydlových orechov s levanduľovou silicou (1 l) Zloženie: 5-15% uhličitan sodný; <5 % extrakt z mydlových orechov, chelačné činidlo (EDDS), silikát, denaturovaný lieh, xantánová guma, prírodná levanduľová silica v biokvalite (Lavandula intermedia), linalool. Zmäkčovač vody (250 g) Zloženie: > 30 % uhličitan sodný, 15-30 % citronan sodný, 5-15 % silikát.
Bezpečnostné opatrenia: Prací gél z mydlových orechov s levanduľovou silicou (1 l) Bezpečnostné upozornenia: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nespotrebovaný obsah zrieďte s vodou a vylejte do kanalizácie. Použitý obal po dôkladnom vypláchnutí odovzdajte do triedeného odpadu. Zmäkčovač vody (250 g) Bezpečnostné opatrenia: VAROVANIE. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je nutná lekárska pomoc, majte pri sebe obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky a zasiahnuté časti tela. Používajte ochranné okuliare. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak ich máte a pokiaľ sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Obsahuje: uhličitan sodný, silikáty. Suroviny na výrobu našej drogérie vyberáme tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Používame účinné a pritom ľahko odbúrateľné látky – extrakt z mydlových orechov, praciu sódu, kyselinu citrónovú či prírodné silice. Preto je naša drogéria vhodná aj pre domácnosť, kde žijú malé deti a ľudia s alergiami, ekzémami alebo astmou. Netestujeme na zvieratách.
Bezpečnostné značky: drazdive

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: