Multipack Prací gél levanduľa 1 l + Zmäkčovač vody 250 g + Testovací pásik

€6,24
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2022

Trojica výrobkov na ekologické pranie tvorí základnú výbavu ohľaduplnej domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

K Praciemu gélu z mydlových orechov s levanduľovou silicouteraz pridávame Zmäkčovač vody zdarma. A zároveň aj vzorku Testovacieho pásikana určenie tvrdosti vody - mäkká voda je totiž kľúčom k účinnému praniu.

Prací gél z mydlových orechov s levanduľovou silicou (1 l)

Koncentrovaný gél pre šetrné a ekologické pranie farebnej bielizne s vôňou prírodnej levanduľovej silice. Jeho základom je extrakt z mydlových orechov v biokvalite.

Zmäkčovač vody (250 g) Zmes minerálnych a organických látok, ktoré na seba viažu minerály a tým upravujú tvrdosť vody. Vďaka zmäkčovaču sa v textile neusádzajú zrazeniny, ktoré sa prejavujú ako zapranie a šednutie.

Testovací pásik na určenie tvrdosti vody (1 ks) Vyhodnocuje tvrdosť vody a pomáha určiť dávkovanie zmäkčovača vody.


Zloženie:

  • Prací gél z mydlových orechov s levanduľovou silicou (1 l): 5-15% uhličitan sodný; <5 % extrakt z mydlových orechov, chelačné činidlo (EDDS), silikát, denaturovaný lieh, xantánová guma, prírodná levanduľová silica v biokvalite (Lavandula intermedia), linalool.

Bezpečnostné opatrenia:  Uchovávajte mimo dosahu detí. Nespotrebovaný obsah zrieďte s vodou a vylejte do kanalizácie. Použitý obal po dôkladnom vypláchnutí odovzdajte do triedeného odpadu.

  • Zmäkčovač vody (250 g): > 30 % uhličitan sodný, 15-30 % citronan sodný, 5-15 % silikát.

Bezpečnostné opatrenia: VAROVANIE. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je nutná lekárska pomoc, majte pri sebe obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky a zasiahnuté časti tela. Používajte ochranné okuliare. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak ich máte a pokiaľ sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Obsahuje: uhličitan sodný, silikáty.

Suroviny na výrobu našej drogérie vyberáme tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Používame účinné a pritom ľahko odbúrateľné látky – extrakt z mydlových orechov, praciu sódu, kyselinu citrónovú či prírodné silice. Preto je naša drogéria vhodná aj pre domácnosť, kde žijú malé deti a ľudia s alergiami, ekzémami alebo astmou. Netestujeme na zvieratách.

Bezpečnostné značky: drazdive

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na ekologické pranie
Hmotnosť: 1.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie