Univerzálna starostlivosť

Produkty kozmetiky Flow obsahujú esenciálne oleje, ktoré majú terapeutické účinky a obsahujú liečivú energiu z kryštálov. Kozmetika je prírodná, účinná a poctivá.

Najdôležitejšími účinnými látkami v produktoch sú pôvodné fínske lesné plody a bylinky, ktoré sú plné vitamínov, antioxidantov a severskej silnej energie.

#ShowMore#

Produkty Flow majú neuveriteľné množstvo ochranných živín, ktoré si rastliny ukladajú počas krátkeho, ale jasného severského leta. Slnko svieti cez noc a rastliny zhromažďujú energiu, aby prežili dlhú, krutú zimu. Toto množstvo vitamínov, antioxidantov a prírodných konzervačných látok je potrebné, pretože rastliny vydržia pod snehom a ľadom mnoho mesiacov, kým sa s príchodom jari znovu objaví slnko.

Fínsko má najčistejšiu prírodu na svete s modrými jazerami, voľne tečúcimi riekami, nedotknutými lesmi a nedotknutou divočinou. Táto jedinečná severská energia je prenášaná v produktoch Flow, ktoré poskytujú starostlivosť na všetkých úrovniach – telo, myseľ i ducha – rovnako ako príroda.

Najpredávanejšie

FLOWWonderBalm1 900x
 
€22,16
FLOWArcticSunRepairBalm1 900x
 
€22,35
2 položiek celkom

Cena

2223
12223

Značky

Zobrazených položiek: 2
FLOWWonderBalm1 900x
Novinka Jeseň
€22,16

Bio liečivý balzam na báze včelieho vosku s eukalyptom a tea tree olejom.

FL2049
FLOWArcticSunRepairBalm1 900x
Novinka Jeseň
€22,35

Intenzívna starostlivosť o pery a popraskanú pokožku.

FL2050