P. Jentschura HILDEGARD ORGON AKUMULÁTOR

ZADARMOZADARMO €1 410,47 –10 %
P. Jentschura HILDEGARD ORGON AKUMULÁTOR
€1 410,47 –10 % €1 269,42 €1 269,42 / 1 ks
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.9.2021

Zesilovač orgonové energie. Slouží k energetickému nabíjaniu potravín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energeticky bohatá strava

Vo svätých písmach všetkých národov je napísané, čo má byť potravou človeka: trávy, plody, semena a byliny. Dnes by sme k tomu dodali: ovocie, byliny, zelenina a semena.

Tieto produkty majú byť zozberané potom, čo dozreli na slnku a k jedlu majú byť pripravené ako čerstvé.

S takouto stravou by sa človek mohol dožiť 140 rokov a po celý život by bol zdravý, silný a krásny, plný sexuálnej, duchovnej a duševnej energie.

Bohužiaľ je v dnešnej dobe veľa druhov ovocia ktoré sa zberá ešte zelené a pred predajom se necháva umelo dozrieť.

Veľa potravín je naviac pred uvedením do predajného obehu vystavované nukleárnemu ožiareniu. To znamená drastické odobranie energie. Nukleárne žiarenie je požívanie energie! Akumulátor Hildegard má prispieť k tomu, aby našim potravinám boli dodané chýbajúce, jemné hmotné energie. Tieto energie boli z mnohých potravin následkom rôznych foriem ohrievania, sušenia, pridávania konzervačných látok alebo ožiarením odvedené. Akumulátor Hildegard je skonštruovaný ako kondenzátor a vytvára kmitanie v poli vysokom v závislosti na poveternostných podmienkach až 6 metrov a viac. To bylo radioesteticky preukázané. Keď položíte ovocie, zeleninu alebo napr. chlieb na dobu jednej až dvoch hodín na akumulátor Hildegard, jemné látkové energie v potravinách se v maximálnom možnom merítku doplnia. Pritom každý produkt obmedzí optimálne množstvo tejto prijímanej energie sám. Môže být preto na akumulátore umiestnené ľubovoľne dlho. Následok tohto „stravovania z akumulátoru“ nie je lepšie zásobenie organizmu jemnými látkovými energiami, ale taktiež podstatné zníženie množstvo zjedených potravín. Telo si totiž zo stravy vezme ako atómy  tak i energiu potrebnú pre vlastnú stavbu, ktorá je potrebná pre duševné a duchovné sily a ostatné životné deje v organizme. Nadmiera spotreby potravín, ku ktorej v dnešnej dobe dochádza, je prakticky výhradne výsledkom nedostatku energie obsiahnutej v týchto zjedených potravinách. Deficit v prívode energie se snaží organizmus kompenzovať pomocou pocitu hladu, a tým vyvolaného zvýšeného príjmu potravín. Proti tomuto javu nepomôžu prednášky ani varovanie či diety. Potreba energie musí byť za každú cenu uspokojená, v prípade núdze aj väčším prísunom energeticky chudobnej potravy. V momente, kedy bude naša strava ponechaná v prirodzenej forme a zostane tak energeticky plnohodnotná, budeme žasnúť, ako malé množstvo potravy človeku môže stačiť! Celkom určite by sme potom mohli energeticky podporiť výraznou a bohatou stravou duchovný a telesný vývoj človeka.

Výsledkom prijímania energeticky bohatej stravy je mimo iného vznik prekrásnej, veľkej a silnej aury. My ľudia sme urobili tú chybu, že sme sa príliš vzdialili od prírodných, biologicky vysoko hodnotných pokrmov. Jeme dnes príliš veľký podiel neprirodzených, tepelne spracovaných potravín. Tým dochádza k stálemu nedostatku jemných látkových energií, ktoré musia byť umelo vyrovnávané..

Dodatočné parametre

Kategória: Orgonový akumulátor
Hmotnosť: 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: