Multipack Gél na riad BIO citrón 1 l + Pomarančový odmastňovač sprej 750 ml

€7,37
Vypredané
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomocníci na odstránenie každej mastnoty v kuchyni? Inovovaný Gél na riad s BIO citrónovou silicou a Pomarančový odmasťovač v spreji – to je dvojka na pohľadanie. Sú poruke, keď ich potrebujete, a neškodia prírode. Funkčnosť a čistota idú ruka v ruke, keď viete, ako nato. Gél na riad BIO citrón(1 l) Účinný gél na rastlinnej báze na ručné umývanie riadu s BIO citrónovou silicou Pomarančový odmasťovač sprej (750 ml) Ekologický pomarančový čistič na mastnotu a povrchové nečistoty
Zloženie: Gél na riad BIO citrón (1 l) 5 - <15 % aniónové a neiónové povrchovo aktívne látky, glycerol, chlorid sodný, xantánová guma, benzoan sodný, kyselina citrónová, GLDA, citrónová silica v biokvalite (Citrus limon), limonén, citral. Pomarančový odmasťovač sprej (750 ml) Zloženie: <5% neiónový tenzid rastlinného pôvodu, d-limonene, benzoan sodný.
Bezpečnostné opatrenia: Gél na riad BIO citrón (1 l) Upozornenie: Gél pri teplote nižšej ako 15 °C tuhne a mení farbu (žltkastá sa mení na bielu). Gél je vyrobený z rastlinných tenzidov a tuhnutie je známkou prírodného zloženia tohto produktu. Pri izbovej teplote sa jeho konzistencia aj farba obnoví. Prípadné tuhnutie nemá vplyv na ďalšiu funkčnosť výrobku. Výrobok tuhnutím nestráca penivosť, odmasťovaciu účinnosť, umývací výkon ani biologickú odbúrateľnosť. Ak chcete rýchlo obnoviť konzistenciu gélu, vložte fľašu do teplého vodného kúpeľa. Bezpečnostné opatrenia: VAROVANIE. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je nutná lekárska pomoc, majte poruke obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky a zasiahnuté časti tela. Používajte ochranné okuliare. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Obsahuje: d-limonén. Môže vyvolať alergickú reakciu. Pomarančový odmasťovač sprej (750 ml) Bezpečnostné opatrenia: VAROVANIE. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je nutná lekárska pomoc, majte pri sebe obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice. Pri podráždení kože alebo vyrážke: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Kontaminovaný odev si vyzlečte a pred opätovným použitím vyperte. Obsahuje: d-limonen.
Bezpečnostné značky: drazdive

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: